bugün

ben o değilim gayet özgün bir nick diye düşünüp almıştım böyle biri varmış kusura bakmasın zaten arada çok önemli bir fark var bende tek "i" var arada.
Sekizinci nesil silik.
Defolup gitti sonunda. Tabi başka fake hesapları yoksa.

Bir daha asla girmem, yazmam deyip ama kendi hesabıyla 365 gün mesaj trafiği, ama fake hesaplarıyla karı kızdan meme capsi istemek... umarım bu seferki gerçek bir gidiş olur.
Artık dünya sözlük'te milletten meme capsi dilensin.
Sen bakma onların şeriatçi takıldıklarına, admininiz karı kızın ip'lerini Google'da sorgulayıp adresi bulduktan Sonra 'ben istihbaratçıyım, bak senin nerede olduğunu biliyorum, bu devlet için kurşun bile yedim, çay içsene benimle' diyen biri. *

Yıkıklar sizi.
Bdv'den moderatörlere entry Silmeleri için yalvaran şahsiyet.

görsel

Sen bu sözlüğe onca küfürler et, bir sürü kişiyi dünya sözlük'e götür, sikseler o sözlüğe gelmem de... sonra da moderatörlere 'şu entryleri silin' diye yalvar.

Japonsun bir kere akilli adamsin ve kendimden biliyorum fake hesaplarınla elalemden meme capsi istiyordun.
Nişanlın suratına tükürüp terketmesin diye de bunu açıkladığım entryleri silmemi rica ediyordun.
Şimdi moderatörlere mi yalvarmaya başladın?

Önümüzdeki ay düğünün var hala burada karı kız kovalıyorsun. Yazık lan sana.
4-5 aydır sözlüğe uğramayan yazar.
Mecburi istikamet’in gerçek yüzü gerçek hayatımızda ne işe yarayacak?
görsel
gerçekleri açıklayın.
sözlüğün eski nesil ve temiz yazarlarından birisidir çomar ve hewal düşmanıdır.
yazmıyor ama buralarda kardeşim.
o değil de bi aralar bu adama methiyeler düzenler şimdi hakaret ediyor. hepiniz döneksiniz amk.
bu yazarı hiç sevmem de şu silgili karı'nın dediklerine bakmayın. alkolik oldum'un saldığı pislik iftiracının teki.

bi ara dize yatırma fantazisi yapmışız bunla. özledin mi kız dizlerimde yatmayı?

bu iftiraları kadın yapınca şak şak, erkek yapsa iyyy ne ayıp.
sözlükten eylem yapıyoruz diye kandırıp kaçırdığı adamlar buraya geri dönecektir. dönen bir kaç kişi oluyor her gün. daha da olacaktır.

yalnız sakın sen geliyim falan deme. yüzün varsa gelmezsin.

orada tek başına kendin yazıp kendi kendini cevaplayacaksın sonunda. bekleyin ve görün.
Dün elalemi dünya sözlük'e topladığı için restleştiğim, ardından bu restleşmemizi en az 5 kişiden duyduğum, haklı çıkabilmek için koşa koşa diğer yazarlarla dedikoduya girip manipüle etmeye çalışan, kendi söylemine göre dünya sözlük'e hizmetleri (daha doğrusu buradan adam kaçırması) nedeniyle moderatörlük teklif edilmiş yazar. Üzerimde kalmasın, kabul etmedim falan diyor gerçi ama yediği boku değiştirmiyor bu.

Bir de kendine kurt diyor biz it gibi havluyormuşuz arkasından falan. Ulan sen de adam oldun ya ne diyeyim. 2 gün önce bizim için kafa yazar diyordu bugün it diyor.

Geldiğin gün siktir git buradan adam kaçırdığın dünya sözlük'üne diye ben tüküreceğim suratına.
orada buraya sövüp özel mesajla buradan adam toplayan adamın yüzüdür.

yalansa yalan de hepsini yaptın bunların.

şu ss zaten her şeyi gösteriyor. kaazancın ne ise harbi yazık.

görsel
dünya sözlüğe, tengir budun'un açtığı yazmama kararı bildiren başlıktan 4 gün önce yazar olmuştur. varın gerisini siz düşünün.
öncelikle çok sevdiğim bir yazardır. fakat gördüklerimi söylemek zorundayım.

nar sözlüğe adam kaçırılmaya çalışırken sözlük gene boktan bir durumdaydı. bir sürü insan gitti hatta.

biz buranın yerlisiyiz satmayız dedi. çok iyi hatırlıyorum.

bu kadar kolay kopup başka sözlüğe nasıl geçiş yapabiliyor peki o zaman.

aklıma gelen ilk iey bunun amacının yazmama değil dünya sözlüğe geçtirme eylemi olduğunu düşünüyorum ister istemez.

bir tezatlık var çünkü burada.
Malum yerde hakkımda uzun bir entry döşemiş, Zaten burada özel mesajdan çıkmadığı için yazdığımı görecektir, cevap hakkımızı kullanalım.

Sen gayet haklı gerekçelerle başlayan Ve sürdürülen bir eylemi, şahsi çıkarların için baltalayan Ve manipüle eden kişisin. Yazmama kararı alındı evet. Ben de destek verdim. Fakat bu eylem topluca başka bir sözlüğe gitmek miydi? Neden herkesi dünya sözlük'e çağırdın? Muhtemelen seni de cilekli sakiz çağırdı, sen de ondan aldığın ilhamla herkesi oraya topladın. Mutlu Musun? Ne zaman Moderatörlük verecekler sana orada?

Şimdi sizin manipüle edip, çığrından çıkardığınız eyleme destek vermiyorum diye buradaki trollerin savunucusu mu oldum? Olm sen ponçik ponçik entryler giriyorken o trollerle ben savaşıyordum. Hayat sizin için sadece siyah beyaz mı? Sizden desteği çekince trollere mi destek veriyor oluyorum? O troller de, o trollere tepki adı altında başka bir sözlüğe kazanç sağlayan da nazarımda aynıdır.

Buradaki troller ben de dahil hepimizin gireceği ilk entryi bekliyorlardı, 'hani yazmıyordunuz' demek için. Buna verecek cevabımız olurdu, haklı olduğumuz için yazmama kararı aldık Zaten. Ama sen yarın tükürdüğünü yalayıp buraya geldiğinde 'yallah dünya sözlük'e' denilecek sana Ve söyleyebileceğin tek bir şey Yok.

Dün ben de geldim oraya. Daha önce gelmeyeceğimi deklare etmeme rağmen. Sırf 1-2 kişinin ısrarı nedeniyle. Gelirken de 2 çift laf söyleyip gideceğim demiştim Zaten. O yüzden gelir gelmez sorun çıkardım orada. O bayıldığınız cihatçı andavallar da eleştiriye bile tahammülsüz salaklarmış, geldim gördüm. Sen herkesi oraya çağırmasını biliyorsun Da; oraya gelenlerin arkasından 'gömülmüştür' falan diye salak salak konuştuklarında neden ses çıkarmıyorsun?

Bir lafım da tengir'e. Senin eylemcileri alıp oraya götürmene sessiz kalıp, hatta kendi de giderek destek verdiği için ihale onun üzerine kaldı. Herkes senin yaptığını tengir yaptı sanıyor şu an. Göz yummasaydı, kendi sorunu. Türkiye'deki sorunları protesto ederken Yunanistan'a sığınan eylemciler gibisiniz şu an gözümde. Ben o eyleme defolup başka sözlüğe gidilsin ve onlara kazanç sağlansın diye destek vermedim. Seni muhtemelen cilekli sakiz kafaladı, bak hala aynı şeyi söylüyorum. Ama protesto ayağına iyi niyetini kullandığınız tüm yazarları uyandırmaya çalışmak da benim görevim. Nasıl bir ikili ilişkiyle bu protestoyu kullanıp insanları dünya sözlük'e götürdüğünü açıkla da; neye alet olduklarını bilsin oradaki insanlar. Hala dostum diyormuşsun ya, dostum olduğun için sana bırakıyorum bunu açıklama işini.

Diğerlerine söylediğim gibi sana da söylüyorum; yanlıştan dön güzel kardeşim. Kimse sana gel Buraya entry gir demiyor. Ama haklı bir eylemi dünya sözlük bilmem ne diye bitirdiniz. O sikko sözlük sarmadığında giden herkes buraya dönecek, sen kalacaksın tek başına. Ha ben instela'ya takılanların Şerefi Yok demişim, onu yazıyorsun orada. Yalnız ben o söylediklerimi burada 50 kez söylemiştim Zaten, şimdi mi dikkatinizi çekti?

Yanisi; bu eylemi amacından saptırıp beni birlik olmakla suçladığınız o trolleri haklı çıkartan kişi sensin. Ne için? Ne cezbetti seni, ne amaç uğruna elalemi topladın oraya? Ya yaptığınız hatanın farkına varın ya da hiç gelmeyin buraya. Çünkü bu saatten sonra buraya gelip ne yazsanız size 'yallah dünya sözlük'e' diyecekler. Bunu ister bir tavsiye olarak al, ister başka bir şey. Ben doğru olduğunu gördüğüm hiçbir düşüncemi dile getirmekten çekinmem, gerekirse düşman olun. Yanlışa yanlış demek benim fıtratımda var.

Hadi kalın sağlıcakla.
Sözüne sohbetine değer verdiğim sevdiğim bir kardeşimdir. Tercih meselesi. Yollarımız ayrılsa da dostluğumuz baki. Fikirlerin bazı yerlerde ayrı olması muhabbetimize zeval veremez. Umarım hakkında hayırlısı neyse o olur.
Dünya sözlük'tekileri uyarmış;

görsel

Ajsjdk
Nese yorum yapmiycim.
Shaktar el salla.
efsane 8.nesil gillerden bir adet at kafası.

eleman sağlam yerden harman oldu gençler, bir entry silmesiyle tüm kalpleri kanatır.
Arkadaşlar hakkında bu kadar entry girmişsiniz son durum nedir öldü mü yaşıyor mu?
Sözlükten Ekran görüntüsü koymayın, bu yaşlı gözlerim entryi kim yazmış, ekran görüntüsünü kim almış seçemiyor.

Zaten kavgaya, gıybete yetişemiyorum. Anlayış lütfen.
ya arkadaşlar olay nedir, 12 saattir yokum sözlükte neler neler olmuş.
valla ben mecburi abiyi iyi bilirim içinin temizliğine de inanırım birileri bi şeyler yapmaya çalışmış ama anlamadım.
Entry siliyormuş bilmem ne. Belki rahatsız bu durumdan size ne alüminyum?
tengir emmiye cevap yazmaya geldim o da eksilenince silmiş. ulan silecekseniz yazmayın. böyle mi popüler oluyorsunuz siz? biz yeniyiz bakın aramızda popüler olmak isteyen arkadaşlar var. anlatın da bilelim.

bir yazar. kankaları tarafından oylanmayınca entarilerini silen.

edit: tengir emmi tekrar yazmış.

edit 2: bir yere kaçmıyoruz abisi. öyle totoş filan noluyoruz beni bursalılara mı benzettin?

edit: sen kime emir veriyosun tengir? sen kimsin?