bugün

Mia khalifa yi koysalarmis daha iyi olurmus.
zorlamadır. kendi isteği ile takmamıştır.
yobaz kemaliste bak diyor ki ders kitaplarında türbanlı kadın koyamazsın. ulan yobaz ülkenin yarısından fazlası tesettürlü değil mi? halkın hayat biçimi müslümanlık değil mi. annelerimiz babannelerimiz ninielerimiz tesettürlü değil mi? neden türklerin hayat biçimini doğru biçimde yansıtmayacak figürler veya kişiler ders kitaplarında yer alsın.
Meb, siyasal islamcı kesimin gazını almaya yönelik abuk sabuk işler yapmayı görev edinmişken, milli eğitim düzeyinin bu kadar berbat halde olmasına şaşmamalı.

Meb kendisini diyanet yerine koyuyor, diyanet kendisini bilim ve tarih kurumu olarak görüyor, bilim kurumunun başına ilahiyat mezunu geliyor, Tarih Kurumu üç beş yobaz delinin kitaplarına aracı oluyor, yobaz deliler kendilerini toplum öncüsü sanıyor, toplum 50 kelimelik haznesiyle kahvede siyaset konuşarak, ülke yönetiminde var olduğunu sanıyor.

Bu bozuk düzenden eğitimsiz insanların ülke Yönetimi için oy kullanması ve eğitimsiz insanların ülke yönetimine seçilmesi yüzünden kurtulamıyoruz.
(bkz: ahahaha)

-arkadaşlar çok önemli bir toplantı yapacağız.
+buyurun kitap inceleme ve onaylama yetkili bey.
-bunu türbanlı kadına dönüştürün.
+tmm.
-tamam şimdi kitabı basabilirsiniz güzel olmuş.
Netflixin dizilerindeki Gökkuşağı zorlaması gibi bişey..tutmaz ..
akp türkiyesinde şaşırılmayacak hede. eğitimi bir endoktrinasyon unsuru olarak görerek, insanların algılarını istedikleri noktalara kanalize etmek için eğitim kitapları kullanılmamalı. zaten imam hatip geleneği hakim kılınan, insanların istedikleri liseye gitmelerinin önünü tıkayan çağ dışı bir sistemimiz mevcut. bir de bu tip sublimine metodları ile yakın geleceğimizi karanlığa itiyoruz.

bütün memleket bir araya gelsek, yahu şu memleketin başına nasıl hain bir iktidar buluruz diye kırk yıl araştırsak zannediyorum böylesini bulamazdık.

çok yaşa akp!
bunu yapanlar toplumda yüksek oranda türbanlı var onları da koymalıyız diyerek yapmıyor, aşağılık kompleksleri olduğu için gerekli gereksiz her yere böyle şeyleri iliştiriyorlar.
belki montajla saç taktılar?
yaw kardeşim nolmuş yani ülkede o kadar dert sıkıntı varken yine benim başörtüm sıkıntı olmuş..
tam aynısını yazacaktım nadia yazmış. tengir'in üslup da yanlış bu ülkede yüksek oranda türbanlı da var, tüm ülkeyi o şekilde göstermek de yanlış olurdu ama photoshop'a ne gerek vardı, türbanlı model dolu ortalık.
bu toplumda varlar, resimde de olmalılar gibi bir mantıkla yapılmış. peki bunun için başı açık bir kadına montajla türban takmaya gerek var mıydı? adamlarda zeka olmayınca böyle oluyor işte.
paint ile yapmışlar amk.
güldüren hadise, fakat genel olarak Toplulumuzda olan bir şey. Nornal karşılamak gerekli.
bu sene de milli eğitim sağolsun yeniden yaşanmış hadise.
başlığın ilk entrysinde geçen sene yaptıklarını ifşa etmiştik;
(bkz: #41490443)

bu sefer ders kitabımız 11. sınıf ingilizce kitabı.

kitaptaki bir konuda şöyle bir fotoğraf mevcut;
görsel

evet gördüğünüz gibi fotoğrafın en sağındaki kızımız tesettürlü bir kız.

ama fotoğrafın orijinal hali şu;
görsel

en sağdaki kızı kaybetmişler, yerine tesettürlü bir kız yerleştirmişler.
hayır bunu yapmaktaki amacınız ne?

ders kitapları vasıtasıyla sürekli bir mesaj verme derdindesiniz. eğitimi, milli eğitimi neden politikleştiriyorsunuz?

lise ders kitabındaki bebeğe türban takıyorsunuz;
(bkz: lise ders kitabındaki bebeğe türban takılması)

konu arasına 15 temmuz sokuşturuyorsunuz;
(bkz: lise tarih kitabına 15 temmuz konusu sokuşturmak)

eh, siz bunları yaptıkça biz de bir bir ortaya çıkarıp rezil ediyoruz işte.
hayırlı montajlar.

başlığın ilk entrysinde kitabın kapağını koymuştuk.
görsel

bir ayrıntıyı gözden kaçırmışım, ekşi sözlükten bir arkadaş yakalamış onu da.

kitabın kapağında da bir fotoğraf var.
görsel

daha yakından bakalım;
görsel

evet kitabın kapağındaki öğrenciler arasında bir türbanlı bacımız var.
maşaallah...!!!

lakin bu da montaj çıktı.
normalde olması gereken fotoğraf şu;
görsel

türbansız bir kızın kafasını komple uçurup yerine türbanlı bir kız koymuşlar kitap kapağında da...

ulan siyasal islamcılar.
siz şu ülkenin başına gelmiş en adi, en ahlaksız şeylersiniz...
Şaşırdık mı tabi ki hayır.iktidar partisinin iki silahı var; birincisi din, ikincisi türban.
bu ne lan. biraz yaratıcı olun.kitaptan aynı resmi alıp montajlamışlar. gidin çıkın dışarı. bir sürü başı kapalı ninemiz var. minnoş minnoş.hem daha tatlı. hırsızlık her tarafta !
bu ne lan. biraz yaratıcı olun.kitaptan aynı resmi alıp montajlamışlar. gidin çıkın dışarı. bir sürü başı kapalı ninemiz var. minnoş minnoş.hem daha tatlı. hırsızlık her tarafta !
Güldürürken düşündüren değil, sadece güldüren gereksiz montajdır.

Kadına türbanı takınca ne oldu yani, daha ahlaklı, daha erdemli, daha özenilesi bir aile mi oldular, fenafillah makamına mı ulaştılar?
Yanlız o teyze, yemeklerde şarap içer, fırında domuz kızartmasına bayılır, kiliseye gider haberiniz olsun.
Türban göstermelik, kıpppss!
gercektende macht spass.
kabinedeki tek yüzüne bakılır insan. evet sen ziya selçuk. gün geçtikçe umutlarıma limon sıkıyorsun.
türban takıyormuş da ameliyatla aldırmış gibi lan... tipik akpli beyninden çıkmış tipik akpli uygulaması...
Allah affetsin Bana kızın suratı da shoplanmış gibi geldi.