bugün

Çanakkale il milli eğitim müdürlüğü tarafından düzenlenen okuma yarışmasında, çocuklara okutulan meb onaylı kitapta açıkça chp ve atatürk'e saldırılmasıdır.

“Bir Değirmendir Bu Dünya” isimli kitap, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü’ne bağlı okullarda "okutulması zorunlu" notuyla paylaşılmıştır.

kitapta geçen bazı cümleler cihat övmekte, atatürk ve chp'ye alenen saldırmaktadır.

resmi kurumları vasıtasıyla varolmasını, bağımsız ve özgür olmasını sağlamış olan kurucusuna saldıran başka ülke yoktur.

o laf söylediğiniz atatürk'ün yaptıklarının 1000 de1'ini yapabilmiş olsaydınız, ülkeyi dünyanın şamaroğlanı haline getirmez, çöplüğe çevirmezdiniz.

--spoiler--

CHP iktidara gelir gelmez, kendisine kalıtım yoluyla kurucu atalarından geçmiş islam düşmanlığı gereği, davar boğazlar gibi mescid kapatmaya başlar.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Cihadın bir alanı, islam düşmanlarıyla savaşmayı, diğer alanı ise nefsin basit istekleriyle mücadele etmeyi kapsar. Birinde, islam toplumu düşman toplumlar karşısında muzaffer kılmak, diğerinde bireyi, iç düşmanları karşısında yenilgiden kurtarmak söz konusudur .

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kıbrıs’ta defalarca kan gövdeyi götürürken onların kılları kıpırdamamışken biz, düşmana daha ilk kıpırdanışında şamarı indirdik! (Ama zaferin siyasi ganimetini, aç bir leş kargası gibi sömürmeye kalkan, bugün Kıbrıs’ı Yunan’a teslim etmeye razı batıl CHP iktidarı oldu).

Onlar serbest seks eğitiminin, kadın-erkek eşitliği adı altında hayvani bir yaşayışın, alkol ve dansın, flörtün taraftarlığını yapıyorlar, biz ise, islami edep ve hicap içerisinde, çalışan, ibadet eden, hakkı gözeten insanlar olarak, hem dünyalarını hem de ahiretlerini imar eden insanların dünyasını kurmak istiyoruz.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

--spoiler--