1. ?.
  türkiye'deki fast food çılgınlığının nadide bir eseridir. genellikle gelir düzeyi yüksek ailelerin çocukları tarafından tercih edilir.
  2 ... lucifer666tr
 2. ?.
  hazır yemegin her çeşidini seven bana bile itici gelmiş kahvaltı şeysi.
  1 ... saf olmayan aklin elestirisi
 3. ?.
  obeziteye ulaşmak için denenebilecek en son yol.
  ... tanri misafiri
 4. 1.
  aterozskleroza ulaşma rehberi'nin ilk adımıdır.
  ... default
 5. 2.
  acilin dostlar, genellemem geldi, sinir de var zaten uzerimde hayal kirikliklariyla guclendirilmisinden. ulan kasiyoruz bu genelleme olayini yapmamak icin, ama kactikca arkamdan kovaliyor valla, neyse caninizi sikmiyim daha fazla. bu urun yelpazesini seven insanlarin akli melekelerinden suphe ederim, cogu zaman gerizekali der gecerim. yaparim lan bunu. salaksiniz olm siz. mcdonalds kahvalti nedir? git al simidini, cayini, paran ve zamanin varsa peynirini. adam gibi kahvalti yap. ya da git ozentiliginin derinliklerinde kaybol, arkadaslarina mcdonalds pancakelerinden bahset. yuzyilin bulusuymus, olm bak valla kizdim lan gece vakti.

  neyse lan hadi, gel lan gel, iki tane de simit al gelirken, cay koydum bak ben de.
  3 ... out4blood
 6. 3.
  mis gibi türk kahvaltısı varken peyniri zeytini bir kenara itip amerikan kültür emperyalizminin son ürünü olan ve bir b*ka yaramadığını düşündüğüm kahvaltıya onca parayı bayılmayı seven insan topluluğunun tercih ettiği kahvaltı türüdür.
  1 -1 ... road best