bugün

Mc donalds ın ne derece kolpa bir yer olduğunu bilmeyen,dıştan görüntüsü bayağı cancalı duruyor diye içeri girip yemek yemek isteyen cahil insanlarımızdır.
Batı merakı mı dersiniz, türkiye aşağılaması mı dersiniz,ne derseniz deyin,bu bizden insanlar, mc donalds ı türbe olarak kabul eder(hatta tekke diyenler bıle vardır.) ve burada yemek yemenin insanları bir üst seviyeye çıkaracağını düşünür. Hattta bununla da yetinmez, mc donalds larda yemek yediği içini arkadaşlarına hava atar.
Keşke bilseydin usa da,en çulsuz insanların buralarda yemek yediğini..
bir de bunlar var. (bkz: mc donalds mcbok cıkarsa yiyecek olan insan)
muhtemelen 15 yaşında olan insandır. yok yok maksimum 15 yaşında olan insandır.hala **
(bkz: gençlik hevesi)
yaşı 15 değil, akıl yaşı 15 olan insandır.
mcdonalds'ın tuvaletine giderek boşaltımını gerçekleştirdikten sonra yaptığı seyin sıradan dunyevi birsey oldugunu anlayacak insandır.

ama yemegimi yedim uzerinede tuvaletine gittim ve işimi hallettim diye ayrıntılara girecek olursa gercekten iş vahim bir hal almıştır.
starbucks'ta kahve içip hava atan insanın bir alt versiyonudur.
80 li 90 lı yıllarda bir hava atma durumu olabilir ama bu günlerde ..hayır...
mek danılts bayiilerinin çokluğuna bakarak; sayıları çok olan insanlardır. palyaçonun kankalarıdır.
bunun bir de burger king ci versiyonu vardır.
turkcell'in kampanya zamanlarında yurdumun her köşesinden insanın koşa koşa doldurduğu donaldların artıkın eski havasının kalmadığını düşünen insancık modelidir. yeni alternatifler peşinde olabilir.
bir fast food restoranında neyin havasını attığı merak konusu olasıca insan modeli.
bunu yapan şunu da yaptı..
(bkz: marlboro kutusunda samsun sigarasi tasimak)
Istanbul dısında işler nasıl bilmem ama istanbulda dısarıda yenebilecek en ucuz yemeği yediğinden dolayı tutumlluk acısından hava atıyordur buyuk ihitmalle bu kişi.
(bkz: iki milyonuncu entryi girerek hava atan uuser)
Aynı oranda çıkardığı dışkının büyüklüğü ile de övünmesi kuvvetle muhtemel olan insan.

- off abi geçenlerde bi bıraktım, allah seni inandırsın manda bokundan büyüktü...
+ naptın sen yaa
- abi mc donald' s da big mac yedim, löp diye çıktı...
+ iyi halt ettin salak !!!
- ama ama abi çok büyüktü ama...
aptalca şeylerle övüneceğini sanan basit beyinlerin işi. marka giyerek de statü atladığını sanar çoğu. "şekilcilik" dünya görüşleridir.
Starbucks nedir keşfedememiş, burger king ten bihaber sözüm ona tikky'dir. Tikky olmayı bile becerememiştir.
komik olduklarının farkına varamamış insan çeşididir. aynı şey sturbucks için de geçerlidir. veya çeşitli markalara büründüğünde bir şeye benzeyeceğini sanan tuhaf insanlar da bu kategoriye girer. bu tip kesim kalitenin hiç bir zaman dışardan gelmeyeceğini, insanın prestijini gittiği her yere kendisiyle taşıdığını anlayamayanlardır. ne de olsa kuyunun dibindeki kurbağa gökyüzünü kuyunun ağzı kadar sanır..
oldukca pahalı yerleri henüz keşfedememiş , keşfeden kişilerin yanında kendini ezik hisseden insan çeşididir. *
10 yıl önce olsa belki tutar ama bu zamanlarda salaklık yapmaktan öte gidemeyecek bir davranıştır.
daha ötesi için;
(bkz: mcdonalds da yedim burger da internete girdim)
bu tavrını bebek semtinde gösteremeyecek olan insandır. zira fiyatları fix bir kuruluş olduğu için bebek semtinin en ucuz mekanıdır. bu arada onun yan tarafındaki manavda kayısının kilosu 7 ytl dir.
karnını doyururken hava atıyorsa, top havuzunda zıplarken karizmanın allah'ını yapar bu insan.
(bkz: mc donaldsda hiç yemek yemediğini ve yemeyeceğini söylerek hava atan insan)
(bkz: carmadon)
akabinde bombalı saldırıya uğrayabilecek insandır. nitekim bu tip yerler bu tip saldırılar için acayip uygun yerlerdir.
(bkz: mc donalds a giden tipler)*