bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    türkiye'de mcdonald's zincirini işleten anadolu grubu, israil'in gazze katliamı sonrasında başlayan boykotlar sonrası bir açıklama yaparak, şirketlerinin herhangi bir politik ya da dini bağlantısı olmadığını açıkladı.

mcdonald's web sitesinde yapılan açıklamada, şirketin herhangi bir ülkeyi ya da bölgeyi kesinlikle desteklemediğinin altı çizilerek, mcdonald's türkiye'nin yüzde 100 türk sermayesi ile yönetildiği belirtildi.

mcdonald's'ın türk ekonomisine her yıl önemli katkılarının olduğunun hatırlatıldığı açıklamada, türkiye'de 3500 kişinin istihdam edildiği ve kullanılan ürünlerin türkiye'de üretim yapan tedarikçilerden karşılandığı vurgulandı. *
    3 -2 ... imper
  2. 2.
    mc donalds'in boykottan etkilenmemek icin yaptigi aciklamadir. mc donald's benim amerika'yla israil'le alakam yok diyorsa ben buna taktik derim arkadas, nasil yok olm?
    1 ... der meister
  3. 3.
    turkiye de cok fazla hissedilmese de, dunya daki iki sermaye yahudi ve arap sermayeleri birbirleriyle savas halindedir. coca cola, arap sermayesi tarafından tercih edilirken, pepsi cola yahudi sermayesi tarafından tercih edilir. coca cola kullanan bir mcdonald s yahudi sermayesi tarafından degil, arap sermayesi tarafında işletilmektedir.

gerci, aynı bokun laciverti. arap sermayesi de filistin i korumuyor.

turkiye dekiler yüzde 100 türk sermayesiymiş.
    1 ... syme