1. 1.
  üst edit: kaynak beğenmeyen bizanslılar için bir kaynak daha ekliyorum. https://twitter.com/tvnet/status/1332327308049387521

  başlığın olması gereken hali, "mc donalds tavukları nuggetları için işkence ederek öldürüyor iddiası" şeklindedir.

  doğal olmayan yöntemlerle hızlıca büyütülen tavukların çekilen, işkenceye maruz kaldığı görüntüleri üzerinden ortaya atılmış, bu görüntülere haber sitelerinde yer verilmiş.

  başlığı "iddia" diyerek açtım ama iddiadan ziyade tüm bu olanlar, tavuklara yapılan işkenceler bir gerçek. gariplerim, kafasına sopayla vurularak öldürülen mi dersin, kafası ezilen mi dersin.

  türlü türlü işkencelerle öldürülmüşler. insan ciddi ciddi üzülüyor, görüntüleri izledikten sonra insanlığını sorguluyor. allah belanızı versin orospu çocukları.

  https://twitter.com/yenis...tatus/1332414401387900932
  5 ... merhaba ben pembe iyesta
 2. 2.
  Hayvanseverim diye geçinen avm sosyeteleri utansın
  Hepsi hamburger yiyip hayvanseverim diyorlar
  Bunlardan olsa olsa yiyimsever olur
  4 -1 ... lenova
 3. 3.
  Adam sopayla hastalıklı tavuk ayıklıyor gibi geldi ama neys.

  ikna edici olmayan görüntüler.
  ... gothmog15
 4. 4.
  Yeni şafak haberi yaptığına göre yandaş zincirlerden biri zarar ediyor ve müşteri gitmiyor.
  1 ... vexillarius of theodopolis
 5. 5.
  Bundan sonra piliç burgerimi ağlayarak yiyeceğim. Teşekkürler.
  3 -3 ... ciklet kizilok
 6. 6.
  Zaten seri üretimle üretilen tavuklar. Tıpkı hasat edilen bakliyatlar gibi. iskence edilse ne olacak?
  -1 ... yamyam balagonda adami
 7. 7.
  iyi de mcd banvitten tavuk alıyor.
  2 -1 ... vexillarius of theodopolis
 8. 8.
  Bir menüye 80 tl vermeyi kabul ediyorsanız tamam. Her birini gezdirerek hatta hatta isim vererek sevgi ortamında büyütsünler. Birinin adı düriye diğerininki hayriye öbürününki semiye olsun. Sabahları ovaya salsınlar geze geze büyüsünler.

  Aptal romantikler sizi.
  3 -1 ... ciklet kizilok
 9. 9.
  Hayatım boyunca mc donaldstan bir kez bile yemedim. Muhtemelen yemeyeceğim de.

  Ama nerede çekildiği belli olmayan bir görüntüyü x firmaya yüklemek çok saçma. Bir defa şöyle bir durum var ki neredeyse hiçbir şirket kendisi üretim yapmaz. Fabrikalardan malzeme temin ederler. Yani bu görüntülerin çekildiği fabrika mc donaldsa tavuk eti veriyorsa bile muhtemelen 3 4 yere daha veriyordur.

  Ticari hesaplarla böyle paylaşımlar yapmak ancak ne yediğini bilmeyen cahil insanları kandırmaya yarar. Yediğimiz her hayvansal gıdada hayvanların büyük ahı var. özellikle tavuk eti çağımızın en seri üretilen ve tüketilen hayvansal gıdası. Ne yazık ki en çok acı da bu sektörde yaşatılıyor. en güvendiğiniz yerden aldığınız tavuk etinde bile aynı durum söz konusu. A markası b markası işine girenler kesinlikle a veya b markasına sahip ya da çalışanı.

  Sözün özü kimse edebiyat yapmasın. Hepiniz biliyorsunuz ki yüksek insan nüfusunun ceremesini hayvanlar ve doğa çekiyor. Sikeyim mc donaldsı. Mahallenizin kasabı da aynı.
  ... yok herif