bugün

Paşa kazığı.
Anadolu takımlarında parlayan hiçbir futbolcu, 3 büyüklerde iş yapmamıştır. Bu da bir diğer kanıtı.
Disiplin sorunu var diyen fenerli görüyorum.

Sizin takimin tamami liseli ergen gibi o nu ne yapacaksin anlatsana.
Peşin peşin sövelim bence. Hiç beklentiye girmeye gerek yok.
bir maçta ortalama ayakta durabildiği süre 15 dakika olan forvet.
görsel
Belki yanılırım bilemiyorum ancak galatasaray ın elinde patlar gibime geliyor. Örnekleri o kadar çok ki.

Ek: Topla beraber gidemiyor adam geçemiyor hantal çok yavaş. Tek artısı nokta atış önüne top gelirse gol yapıyor. Bence küçük takım golcüsü galatasaray hata yapıyor. Şimdi eksilersiniz ama sonra gariban ulu sözlükte demişlerdi dersiniz.
çok uzun zaman olmuştu bir futbolcuya bu derece uzun süreli küfretmeyeli. kaç saat geçti maçın üzerinden içim soğmadı, soğmuyor.

lan 1.50 boyundaki nagatomo o pozisyonlarda atmazdı kendini yere, en az birisini de kalenin içine atardı. gevşek herif.

sezonun geri kalanında maçlara en azından ilk 11'de çıkmamalı bu bu var ya bu. küfür yazmak istemiyorum ama bu işte.

buna bel bağlarsak 3.lük bile makul bir durum olacak bu gidişle.
1.69 boyu ile hava topu alan nagatomo’ya nazaran 1.96 boyu ile bir tane bile hava topu alamayan 10 milyon euro’luk eşek.
şl de galatasaray'a gol atsın, dansöz kıyafeti giyip sözlükte paylaşmazsam göt adamım.
Çin'den amerika'ya kadar dolaş sonra kasımpaşa'dan 10 milyona forvet al. resmen fazia.
beşiktaşlı olarak ben bile üzüldüm.
iyi forvet ancak çok para bence. 28 yaşının içerisinde olan ve tüm futbol yaşamında yalnızca kasımpaşa’da performans gösterebilmiş bir adama ben olsam 10+ milyon euro (60+ milyon tl) vermezdim.

o parayla öküz alınır.
galatasaray'ın yeni golcüsü senegal'li forvet.

(bkz: senegal merkez 30 cm herkes)
şimdiden kudurtmaya başlamıştır.
adam daha maça çıkmadan rekabeti arttırdı, helal olsun.