1. 151.
    Az önce rakibine tokatı Çakan ama kart görmeyen çöp. Var Galatasaray’a yok. Evet.
    11 -8 ... oytunkaran
  2. 152.
    Bilmiyorum da çok pis itelediler sanki bunu. Inşallah ise yarar ama iq'su düşük malesef.
    3 ... ultraviyole
  3. 153.
    ilk maçında çöp demiştim hala aynı düşüncedeyim. Bunun yerine yunus oynasa en azından genç oyuncu gelişir.
    1 -1 ... beyaz baretli mehmet aga
  4. 154.
    ikinci yarı sallayacak gibi geliyor bana bakalım.

Gomis'de hantal bi oyuncuydu ama dar alanda rakibe takla attıracak bi esnekliği vardı, pazara yolladığı belini büktügü cok stoper oldu. Instagram sayfasından arasıra paylaştığı bi antrenman metodu vardı. Kendi trainerıyla esneklik, cabukluk çalışıyordu takım antrenmanlarında haric.

Diagne'nin de böyle bi ekstra çalışmaya çok ihtiyacı var çünkü devamlı markaj altında ve devamlı temaslı bi mücadele içinde. istersen hulk ol, o mücadele ister istemez yorar adamı ve penaltı olmayan pozisyonda olduğu gibi önüne atılan topa koşacak derman kalmaz vücutta.

Ama şunu da belirteyim, kanatlarımız cezasahasi içinde biraz daha fırsatçı olabilseler rakip savunma çok kolay dağılır bu maçta da ufaktan görüyoruz Kasımpaşa savunması bocalamaya başladı, linnes feguliyle cezasahasina kadar giriyor, az biraz bitirici olabilsek, savunma cagneyle boğuşurken başka ayaklarla işi bitirebiliriz.
    1 ... yolumunustu
  5. 155.
    Bir Galatasaraylı olarak tam bir çöp dediğim forvet. iyi soktular bize.
    5 -1 ... lifewin
  6. 156.
    kırmızı kart görmesi yasak olan futbolcu açık ve net.
    3 -1 ... public agent efsanesi
  7. 157.
    Balon olma yolunda ilerliyor.

Diagne'nin iki haftalık performansı: Bir dirsek, iki arkadan tekme, bir yumruk, bir kendini yere atma.
    Verilen toplam ceza: 1 sarı kart.
    3 -2 ... forza besiktas
  8. 158.
    Açık ve net soluyorum tam bir fazia transfer adam koşmuyor top kontrol edemiyor al ver yapiyor bune lan bole santrafor mu olur abicim ya.
    3 -1 ... sqilacci74
  9. 159.
    eski takımına gol atmamak için direndi.
    -3 ... illegalxx60
  10. 160.
    şu adamın parası cebimden çıkmış gibi üzülüyorum aga.
    şut atamıyor, dönemiyor, çalım yok, top kontrolü sıfır, kafa vuramıyor.
    yüz yılın kazığını attılar. 10 milyon öroya maradona'ya o göbekle top oynatırdık mk.
    1 -1 ... kafam bir milyon