bugün

türkiye gazetesi yazarı süleyman özışık'ın isyanı.

https://twitter.com/birgu.../1285831401837932554?s=21
Mağazalar yasaklansın.
renkli pantolon yasağı getirilmeli. mağazalarda bir beden büyük düz renk pantolon, çizgili gömlek ve kareli ceket satılmalı yoksa eşcinsel olabilirsiniz. yağmur sonrası gökkuşağı çıkarsa evinizden çıkmamanız gerekir. altından bir kere geçerseniz kız olabilirsiniz, geçmez sadece bakarsanız eşcinsel olursunuz ama hiç bakmaz evde oturursanız hiçbir şey olmaz.
sü'den sonrasını okumadım.
mağazalar mağaralara dönüstürülürse; bütün sorunlar cözülür.
her mağaza aynı değildir zannımca tabi sen sex shopa gidip vibratör aldıysan bilemem.
ibneliğinize bahane aramayın lan dinciler. (bkz: vurdurdum ama mağazalar yüzünden)
Erdoğan'a çağrıda bulunmuş. Ulan herif "ee amına ama ona da mı ben karar vereyim?" Diyerek kafayı tamamen sıyıracak.
(bkz: kaç oğlum veli)
içinizde ki ibneliğe bahane aramayın.
Geçen ben de bir dolaştım yaz geldiya heryer açık saçık, kısacık elbiseler, etekler yok tüller falan. Bu ne dedim. Şaka bir yana herkes istediğini alır giyer. Kimse zorla üstümüze birşeyler geçiremez.
--spoiler--

Lanetliyoruz olmuyor, millet olarak nasıl tavır alalım millet olarak? Hakaret ediyoruz olmuyor, uyarıyoruz olmuyor. Devletin burada yapması gereken bir şey yok mu yani?

--spoiler--

Adamın haklı tepki vermekteki anlayışı hakaret etmek. Buradan pay biçin işte tepkinin haklılığına.
(bkz: minareyi çalan kılıfını uydurur)

her yerde "mağazalar yüzünden" dersin kim bilecek..
görsel

Kendinizi sn. Cumhurbaşkanımız yerine koyun.
Ben empati yaptım az daha kendimi balkondan atacaktım.
Kebapçıda acılı adana yese ağzı yansa cumhurbaşkanına şikayet edecekler.
Omo oğzom yondo!
Moda adı altında bir dayatma var. ille istediğimi giyeceksin diyor sistem. Dar paça pantalon hiç sevmediğim halde fiyatı uygun diye mecbur aldım.
mağazalar bahane bence.
Ibnelik icinde varsa yapacak birsey yok.isterse antarktika'da yaşasın.
(bkz: nasıl ibne oldum) adlı kitabın tanıtımı için harika bir yol.
mağaralardır o mağazalar olsa duramazdın.
Süleyman özışık muatap olunacak biri değildir zaten, kendisi saçmalayan eğitim seviyesi düşük bir insansıdır. Cb yetkisi çok fazla olsada, süleyman ibne olacaksa bu yetki cb da aşar.

Süleyman'ın içinde ibnelik varsa bunu o yaldan kimse döndüremez, kendisi bence bu konuda yol yapıyor.