bugün

Karısının eve git dediği erkek.
Karısı kim bilir nerede kiminle fingirdeşmede. Evde olsa eve gel der. ReZillik.
Ben seni tanıyana kadar kedi bile sevmedim.
Oğlum biz de az maço değiliz ha. Karı bana diyecek ki, eve daha gitmedin mi?

+neredesin?
-içiyorum.
-eve git artık.
+taksi çağırdım zaten onu bekliyorum canım gideceğim şimdi...

Biz ılık mıyız olm.
Heyt Ulan aşırı maçoyum ay..

Bekara karı boşamak kolay, aşırı dalga geçiyorum evli arkadaşlarımla.

Göye izin almış, Ulan senin düştüğün hallere mersin idman yurdu düşmedi.
Severiz.
dizilerde yaratılıp kadınların götlerini kaldırdığı erkeklerdir. istisnasiz ne kadar koca delisi, evlilik meraklısı kız varsa bunlardan hoşlanır. bide bunlar evlenip çocuk yapıyor o daha da rezalet. bunların doğurduğu çocuktan ne hayır gelecek.
geçmişte muhtemelen kız gibi tavırları olmasıyla dalga geçilip dayak atılmış kendisiyle dalga geçilmiş erkektir. ters psikolojinin bir ürünüdür.
maço papaz ya da valedir.
romantik erkeğin zıt kardeşidir.
kadın cinayetlerinde her daim başrolde bulunan erkek tipidir.

dışarıya karşı sert imaj sergilerler fakat çoğu pısırık korkağın tekidir.

ayrıca çoğu gizli eşcinsel ve gavattır.
Ben hem maçoyum hem de lightım. Yerine göre değişir bu durum. insanları kalıplara mahkum etmeyin.
Gereksiz erkektir. Ayidir. Maldir.

Uzagindan bile gecmem maco erkegin. Yumusak ve genis bir adamim ben.
Çok ilginç tipler.

Benden daha dar giyinen ve vücut hatları vurdurmak istercesine ortaya serilmiş paçaları kısa erkekler " dar giyinmeyeceksin kızım " diyor sevgililerine. Bu başka bir kıskançlık gibi geliyor bana.

Maço oturuşu var bi de. Zeybek oynar gibi oturuyorlar. Gömlek darlığı nedenli nefes alamıyorlar ve yüzlerinde boğularak ölüyor gibi bir ifade var. Aşırı ciddiyet. Az konuşarak karizmatik görünmeye çalışma arzusu. Etrafa atılan, şimdi sizin tüm sülalenizi elden geçireceğim bakışları.

Oraya gitmeyeceksin! Sen kadınsın, kadınlığını bileceksin! Ben erkeğim yaparım! Erkeğim ben! Ben delikanlı adamım! Erkeğim! Erkek! Kadınsın, ne diyorsun? Benim annem kadın! Sen ne biçim kızsın! Oraya gidemezsin, sen kadınsın! Evlenene kadar istediğimle gezerim, ben erkeğim! Seni arabayla alayım mı prenses? Erkeğim ben! Erkek adam böyle şeyler yapar! Kıracaksın bacaklarını evinde oturacaksın! Erkeğim! Benim ablam kız!

Niye erkek olduklarını bu kadar sık ve ısrarla tekrarlıyorlar? Yoo neden altında bir şey arayayım? Anlamaya çalışıyorum.
Nerede güzel kız varsa bunlarla takılıyor.

Off Allah'ın off...
kupa kız ile iyi bir ikili olacaktır.
görsel
Onlara bayilirlar, onlarla beraber olurlar, onlarla mutlu olurlar mi orasi muallak iste. Ama onlar kazaniyorlar.
entelektüel olmayan erkektir.
lütfen bilinçlenelim. bu dağ ayılarından uzak duralım selam bile vermeyelim.
sözlük sevgilinizse, size kariyerinden bahsederken onu sallamaz, sözlüğe entry girmeye devam ederseniz tatsız olaylar yaşanabilir. sert erkektir efendim bizim gibi yumuşak değildir.
Bence olması gereken erkektir. Biz her ne kadar aksini iddia etsek de kadın erkek eşit değildir. Erkek yaradılışda fiziken daha güçlü ve hormonel açıdan da daha sinirli haşin ve sert yaratılmıştır. Dolayısıyla aslında erkeğin maço olması kadar doğal bir şey olamaz. Maçodan kastım asıp keserim modunda olarlar değil. Ağır başlı sert haşin sorumluluk alan sevdiğini koruyup kolluyan ailesine her bakımdan bakabilen güçlü erkeklerdir.
Güce tapınma artı Hard seks sevdasi ile yanlışlıkla "ideal" bulunan erkektir.

Bu heriflerin iyi seviştiğini düşünmeyi yatağa girdiğinizde, güçlerindeki kusursuz görünümü ise size doğrulttuğunda fark edersiniz yanıltıcı olduklarının.

Ama Iş işten geçmiştir.

Özet: sadece ergen ve mazo kadınların menüsündedirler.
erkeğin hammeddesi olan erkektir. evet.
Partnerine karşı kendini 1-0 önde gören erkektir. Eşini çok kısıtlayan bir yapısı vardır. Eşini krize sokar bazen. Ama her nedense eşi de kaderine razı davranır. Sesini pek çıkarmaz.
Magandadır.

En sevimlisi ise Burhan'dır.

görsel
güncel Önemli Başlıklar