bugün

dayak falan yiyorlar sonra.
Sert seçen kadın. Tekrar birlikte olmayı senet imzalıyor.
görsel
oğlanlar tarafından eleştirilen kadındır.
Dayak yer.
"adam" sevmeyen kadındır. zira ben bugüne kadar hayatımdaki ilk erkek figürü olan babam da dahil olmak üzere karısı, ailesi, çevresi üzerinde otoritesini hissettirebilmek için maçoluk yapmaya gerek duyan herhangi bir adam görmedim. bu yüzdendir maçoluk yapmaya kalkanın ağzının ortasına oturtuşlarımız.
fareler ve insanlar romanındaki ahırda sakata giden ablayı da kapsar.
maço olmak ile öküz olmak birbirinden farklıdır.
koruyucu olmak bu ülkede gerekliliktir.

doğru maçoları seçin.

mesela ben.
56 yerinden bıçaklandıktan sonra tecavüz edilip sonra çıplak soyulmasının akabinde gelinlik giydirilip ormanlık alana bırakılmayı çoktan göze almış kadındır. show haberde görüyoruz yani sürekli.

sayıları da fazladır.
Duvardan duvara vurulmak istiyordur.
Çok yazık gerçekten çok yazık kendi fikrine davranışına karakterine saygı duymayanı (cinsiyeti farketmeksizin) seven birine yalnızca üzülüyorum çünkü o kadar kendi benliğinden değerinden habersiz ki birinin ona gösterdiği kısıtlama ve kabalığı değer ve sevgi zannediyor.!
Allah rahmet eylesin.
sert erkeklik baska bir barzo bir keko olmak baska bir sey.
karistirildigini dusunuyorum.

sevisirken sac ceken erkek maco degil sert seven erkek - kadindir.

(bkz: sertlik kanında var hayatın)
sonu 32 yerinden bıçaklanarak öldürülmek olacaktır. beter olsun.
Meriçlerden kazık yediği için maço erkeğe yönelen kadın. Kıskanılmak ,terkedilmemek , değer görmek için tüm çaba. Sonra kıskançlığın ne lanet bir sey oldugunu idrak ediyorlar evlere hapsedildiklerinde de iş işten geçmiş oluyor.

Bırakın sevmesinler, terk eylesinler, bok böceğiymissiniz gibi davransınlar . Gidipte şunlara meyil etmeyin. Özgür bir bok böceği olun daha iyi.
Adamın her türlü hödüklüğüne "sevdiğinden yapıyor" diyerek göz yuman sonrasında da pişmanlıklardan pişmanlık beğenen kadındır. Baskıyı, güç zanneder. Kendisine zerre kadar saygı duymayan erkeğin onu sevdiğini düşünecek kadar gözlerine perde inmiştir.
Doğru yoldadır.
salak kadındır. doğal seleksiyon.
ezik erkek seven kadındır.
Üzücü bir gerçek.
çok tutkulu sevişiyorlar.
Cebinde paran varsa (bkz: maço) olursun ama paran yoksa (bkz: kıro) olursun.
Fransızca Macho'dan geliyor denmiş, hemen orjinal anlamını paylaşalım;
Homme qui a une conscience exacerbée de sa supériorité virile, et qui prône la suprématie du mâle.
erkeklerin üstünlüğünü savunan insan deniyor. bir nevi ırkçılık olmuyor mu?
şiddetten, dayaktan, bıçaklanmaktan, kötü sözden, anlaşılmaz bir şekilde hoşlanan kadındır. sonra ahlamasın, polis merkezine hatta mahkemeye gitmesin. geçmiş olsun.
sonra da ay bu adam bana şiddet uyguladı tutuklayın bunu. e noldu maço olsun diye kur yapıyordun iki gün önce?
güncel Önemli Başlıklar