bugün

afaki davranıştır. bu ülkenin iyileşmesi için ne yapabilirim düşünmek yerine şu anda hiç birşey yapacak durumda olmayan(maalesef) kişiyi(ki bu ulu önder atatürk oluyor) ağlama duvarı haline getiriyor. açıkçası ağladığınız kadar fikir üretebilseniz inanın atatürk yattığı yerde daha mutlu olur.
maçası yemediğinden değil insanların sığ, ben nasıl popüler olurum mantığıyla düşünmelerinden sıkılan insanın yaptığı iştir ki ayrıca bu sığınmak değildir.
bir şeyler bilenleri, sözde altta kalacağını anlayınca karşı tarafı lekelemek adına genelde ağzındaki baklayı çıkaramayanların tanımladığı bir çeşit eylem.

kimdir sözde atatürkçüler ?

atatürk heykelinin yanına karısının ve kendisinin heykelini koyduran chp'lidir.

kimdir sözde atatürkçüler ?

geçmişinde "10 kasım'Da sap gibi dikiliyorlar" deyip bugün "türkiye laiktir laik kalacak, biz aksini söylemiyoruz ki, türkiye laiktir laik kalacak" diyenlerdir. takiyecilerdir

emziğin düşmüş, al onu yerden. git ötede oyna.
-22 temmuz 2007, öğle saatleri, bir yer-

akp bu seçimlerde sandığa gömülecek. 4,5 yıllık kabus sona erecek. aydınlık türkiye kazanacak. halkımız bilinçli. biz çoğunluğuz. bıdı budu hada hödü seji sojo sado mado..

-22 temmuz 2007, akşam saatleri, yine aynı yer-

atam ühhüühühümümümüühüüh.. ordum ühühüühüümümüüühühüh.. darbem ühüühümüüüemeüeü..

gördüğünüz değişim tablosu günün ilk saatlerinde aslan kesilen, demokrasinin varlığına sonuna kadar inananların günün ilerleyen saatlerinde aldığı hali gösteren tablodur. aradaki 32843 farkı siz tespit ediniz.
bir kısım sozluk ve o sozluklere ait yazarların içine düştüğü durumdur.

bugün 22 temmuz 2007.

akp;

memura cam arkasından şeker yalattığı,

öğrencilere harç üzerinden yaşam vergisi kestiği,

adalet sağlarken kendisini hariç tuttuğu,

kalkınmadan kasıt olarak da devlet kurumlarını satarak elde edilen geliri de yatırıma değil, istihdama değil sadece borç faizlerine yatırdığı bir 5 yıllık iktidarın devamı için % 45 oy aldı.

niye mi?

gençler! cesur olamadınız!

icraatları mantıklı olarak eleştirebileceğiniz reel hayatı unutup burada sayfalarca yazı yazdınız. şimdi düşünüyorum da, acaba burada bizbize eleştirmek yerine kahvede kıraathanede olayları halka ne kadar anlatabildik? burada siyaset yapmak yerine halkın arasında mı yapsaydık acaba?

mehmet emmi ile hatice teyzenin ufkunu ne kadar açabildik?

oturduk buraya akp karşıtları cayır cayır eleştirdik! ulan neyi eleştirdik? zaten biz bizeyiz toplasan 250 adam/kadın.

acaba memleketin yeni yüzleri olarak tırstık mı halka inmekten?

ondan mı atam utanıyorum vallah...biliyom kemiklerin sızlıyo...sen olsaydın keşke...bak ülke ne hale geldi?...deyişler?

ulan maçamız mı yemedi de, maçanız mı yemedi de bu ödlekliğimizin faturasını vatandaşa çıkartırken, atatürk ağlama duvarı yapılıyor?

hadin lan oradan! 5 yıl sonra seçim var...derlenip toparlanıp silkelenin artık a.q.