bugün

Gayet normal görüntülerdir. Adamlar hem işini aksatmıyor hem ibadetini yapıyor. Şayet ibadeti için ekmek kazandığı işi aksatsa bence daha kötü. Helal olsun Allah kabul etsin bundan rahatsız olmak saçma. Evet.
neresi battı bu futbolcuların dedirten tepkidir.
oruc tutmayanlara saygisizlik yapanlar da oruc tutanlara saygisizlik yapanlar da ayni benim gozumde. korkuncsunuz gercekten.
ne zaman öğreneceğiz bu saygı işlerini? isteyen tutar. isteyen tutmaz. isteyen açar. istemeyen açmaz. boş muhabbetler.
bu zihniyet midemi bulandiriyor.
Oruc tutmadiklarindan nickimin doblocu eniste oldugu kadar eminim ama ispat edemem.
çağ dışı kalmış, kendilerini cahiliye döneminde sanan futbolculardır.
Dinsiz olmayı, ibadet edenlere hakaret etmeyi çağdaşlık olarak görenleri ortaya çıkaran futbolcular.
Evet dincilerin çağdışı uygulamalarının olduğu doğrudur, ama özellikle namaz, oruç ve zekat gibi ibadetler çağın ötesinde ibabetlerdir,
Ama derseniz ki 8 yaşında kızı evlendirmek, çükün ucunu kesmek, eğitime karşı olmak, cin çarpmasına inanmak vs o zaman çağdışılıktan söz edilebilir,
Ama oruçluyken futbol oynayan futbolcular çağdışı değildir.
Bunu da zor geldiği için oruç tutmadığım halde söylüyorum.
bazılarına rahatsızlık veren futbolculardır.
görsel
Çok normal,kendi tercihleri.
Ben karşıyım. Bir ayda zaten 4 kere maç yapıyorsun. 4 tanesini kazaya bırak, tatil döneminde tut. Bu sektör milyar dolarlık sektör. Ve sen de milyon dolar kazanıyorsun. Senin kötü performansın da sahada götünü yırtan ekip arkadaşlarına ihanet oluyor.

Müminler kusura bakmasın.
farklı takımlarda kudurtmaya devam eden futbolculardır.
görsel
Çoğunluğu Müslüman olan ülkemde gayet normal bir durumdur. Asıl bu konuyu olağanüstü birşey miş gibi haber yapmak enteresan.
eyvah, ingiltere'de laiklik elden gidiyor.
görsel