bugün

allah, akıl ve fikir üçlüsünün önemini bizlere bir kez daha anlatan beşiktaşlıdır.

edit: imla
Eziktir böyle şeylerle avunur. Diğer maçlar tamamlanınca aynı sevinci yaşamayacağı kesindir.
çok uzun zamandır lider olamamış, geçici de olsa lider olunca sevinen beşiktaşlıdır.hor görmemek lazım.
Yazıktır. Onlarında sevinmeye hakkı vardır. Fazla gitmeyin eziklerin üstüne.
Not: umarım pazartesi günü beşiktaşı 5. Veya 6.sırada görürüz.
lacivert ve kırmızı renklilerin bir araya gelip birden bire kardeş oldukları durumdur. anlaşılan atılan 30 golü 15 er 15 er takdim etmek lazımdır.
Yoktur. "Biz liderliğe değil mücadeleye seviniyoruz" denilesidir. Ama anlayan kim.
bazı eziklere kapak olmuş beşiktaşlıdır. bugün elazığ çakınca götünüzün güzel loblarının tiramusu gibi dalgalanmasını zevkle izleyeceğim. evet.
Bu kadar gaza gelmeyin dedim ama ben size. Severdim ben beşiktaşı. yazık
lig onuncusu olup taraftarlığı bırakan, şampiyon olunca her biri tribün lideri kesilen ergenlerden daha delikanlıdır.
kimisi de burak yılmaz kadar delikanlıdır.
abanın eksiye şimdi kediler. *
renklilerin götünden yusuf yusuf seslerinin çıkmasına neden olan beşiktaşlıdır.
sevincini ünal başgan' ın da paylaştığı taraftardır.

"Hevesinizi aldıysanız bir müsaade edin de liderlik koltuğuna tekrar yerleşelim çocuklar. @Besiktas"
çokta önemli değildir,beşiktaşlı futbolcuların yüreği, fedası ve futbolu yeterde artar, ben bir fenerbahçeli olarak beşiktaşın bu durumunu takdir ediyorum helal olsun!
seyirci : cem bey cem bey senin tahtına oturacağım mutlaka

cem yılmaz : ben ordayken oturma rahatsız olursun !
Liderliğin şampiyonluk yarışının içinde olduğunun göstergesi olduğunun farkına varan Beşiktaşlıdır.

Bizler yani Beşiktaşlılar sezon başında sezona dair hiç bir umudumuz yoktu. Eskiden bazı problemler yaşadığımız pek de güvenmediğimiz bir hoca ile yola çıkıp takımın bazı yıldız isimlerini küstürmüş bir çok futbolcudan ve taraftardan fedakarlık istemiş yıldırım Demirören'in arkasında bıraktığı kocaman bir yığına benzeyen bir kulüptür. Bugün bulunduğumuz yer oynadığımız güzel futbol bizim hep istediğimiz yer.

Ha iyi top oynuyoruz diyemeyiz. biz taktiksel anlamda oyunu kilitleyip topu kontrolünde tutup 3 puana giden bir bjk görmek istemiyoruz. Biz koşan mücadele eden bir takım istiyoruz. Bundan önceki yıllarda da Beşiktaş seyircisi iyi mücadele edilip kaybedilen maçlarda takımının deli gibi alkışlamayı, desteklemeyi bilmiştir. Evet eksiklerimiz var, oyun anlamında eksiklerimiz var. kötü defans yapıyoruz çok pozisyon veriyoruz çok gol yiyoruz ama zevk alıyoruz 3 puan alıyoruz. iyidir be. Yarışın içindeyiz. teşekkürler çocuklar. Diğer iki takımın kadrosuna ve bulundukları yere bakınca memnunuz.
23 nisan'da başbakanlık koltuğuna oturtulan minik bebelerden farkı olmayandır.