bugün

Yusuf yusuf diyerek maçı izlemeye devam etmiştir.
elindeki çayı titreye titreye içen fenerlidir. başı okşanmalıdır.
yanımda cimbom gol atsın diye hop oturup hop kalkan fenerlidir. herkes aynı değil. son cümlesi de manidar, galatasaray kendine yakışanı yaptı.
ben neyle dalga geçicem, yoksa ben malmıyım adamlar harbi iyi top oynadı diye düşünen fenerlidir.
bir ronaldo atınca susan cinconlu değildir.
Tam olarak benimdir. Belki bir galatasaraylı kadar terlemişimdir hem de. Galatasarayın gollerine de kendi takımım atmış kadar sevinmişimdir. Milli duygularını facebook da isminin başına tc ekleyerek gösterdiğini sanan arkadaşlarımıza da fanatizm ruhlarından sıyrılarak benim kadar terlemelerini tavsiye ediyorumdur.
Niye kıskanıyorsunuz, çalışın siz de madridle maç yapabilirsiniz belki.
(bkz: galatasaray madrid i yensin götüme şise sokacağım) kolay olmayan durumdur. iki dakika delikanlı olamıyor bu ezikler.
galatasaraylıların kendini avutma sebebi. elendiniz ya hemen tutunacak bir dal arayın amk.
olmayan biridir. zira öyle biri olmamıştır.
real madrid'in galatasaray ile antrenman yapması ile övünen galatasaraylıların hezeyanıdır. lan olum adamlar yormadı kendini, ihtiyaç duyunca başta ve sonda birer tane yağlayıp defterinizi dürdüler. ne bu artistlik böyle? *
kalp krizi geçirenler var amk.
kara kara sözlükte nasıl trollük yapacağını düşünendir.
Maç bitince soğuk bir bardak su içen gs'li ile aynı psikolojik tramva.
açtığı real madrid bayraklarını içine alan fenerlidir. içine derken, montunun içine falan, saklama mahiyetinde.
güncel Önemli Başlıklar