bugün

aracın 950 kilo civarı (sürücü hariç) olduğunu bilmeyen kekoların laf attığı araç. 131 hp gayet yeterli... pistte bmw'lerle aşık atacak derece de olduğunu söylememe de gerek yok.
meizu mx 5'in geliştirilmiş ve arabaya dönüştürülmüş hali.
stock hali bile oldukça ilgi çekici, sürüş zevki üst düzey.. sıcak havalarda akşamüstü boğaz yada haftasonu belgrad ormanı taraflarında aracın üstünü açtınız mı hayata yeniden başlıyorsunuz. türkiye'ye ilk gelen partiden almıştım hala daha değiştirmeyi düşünmüyorum. birde tavsiye, yanınızdaki hanım abla dekolteli elbise giyiyorsa ve üstü açık yavaş sağ şeritten gidiyorsanız kıçınıza yapışan tırcı abi hatunu kesiyordur aklınızda olsun..

imkanınız varsa roadster'a binmeden ölmeyin efendim. şuan sıfır piyasasındaki en ideal roadster kendisi olduğundan alın aldırın.

edit: birde rf'si kötü yarısı havada falan.. soft top tercih edin bence. kozmetik olayı zevk meselesi tabi..

görsel
Wide body uygulandiginda ciddi anlamda fena olan makina.

Yalniz turkiye de spacer ve offsetli jant yasagi yuzunden heba olabilir.
138 bin tl etmeyecek arac. Istedigi kadar canavar olsun sikik roadster.
Az önce siparişini verdiğim,dünyanın en iyi roadsterlerinden biri olan mazda'nın aracıdır.Bana 138bin liraya patlamıştır amma velakin araç çok güzel olduğundan koymamıştır.Allah herkese böyle bir araç nasip etsin.