1. 1.
    mazbata kararıyla bira şirketlerinin hisseleri
    mazbata kararıyla bira şirketlerinin hisseleri

Mazbata beklentisi bira şirketi hisseleri bugünde yükseltmeye devam etti. Biliyorsunuz Chp li belediyeler hizmet deyince bol bol festival etkinliği anlar

Çöp dağları alt yapı yatırımı halka hizmet falan umurlarında değildir

işte haber

istanbul ve Ankara'yı CHP'nin kazanması sonrası bira şirketleri değer kazandı.
    CHP adaylarının resmi olmayan sonuçlara göre Ankara ve istanbul'u kazanmasının ardından, Türkiye'nin en büyük bira tedarikçisi 2 şirketin hisseleri yükselişe geçti.

Seçim sonrası haftanın ilk güne 17.58 TL'den başlayan bir bira şirketinin hisseleri, günü 18.41 TL'den kapadı. Yüzde 6,9'luk artış yaşayan hisseler, pazartesi günü eylülden bu yanaki en yüksek seviyeye ulaştı.

"YEREL SINIRLAMALARIN RAHATLAMASI iHTiMALi"
    Bloomberg'e konuşan uzmanlar, "Bazı yatırımcılar alkol satışları konusundaki yerel sınırlamaların rahatlaması ihtimalini fiyatlıyor olabilir." dedi.

Kaynak: https://www.ensonhaber.co...n-hisseleri-yukseldi.html
    -6 ... isminiunutanadam
  2. 2.
    la kardeş bu bira size ne etti. sen onun hissesini takip edeceğine borçları silinen şirketlere bak. biradan kimseye zarar gelmez hem devletin en büyük vergi kaynaklarından biri daha ne istiyorsunuz?
    1 ... wizzy
  3. 3.
    (bkz: ecdadımızın bira tüketimi) bira ile kutlama ecdadımızın bir geleneğidir. ne de olsa (bkz: hiçbir akşamcı abdülhamid in hakkını ödeyemez)

onun yanlızlığına terk olmamak için içiyor ümmet.
    -1 ... noxeca
  4. 4.
    Yükselecek tabi mesela ben sevinçten 30 kasa bira aldım bira banyosu yapıyorum şu an jakuzimde.
    3 ... ex oriente lux