bugün

çaresiz kızdır. siz havuzdaki kızlara hava atmak için kuleye çıkıp taklalar falan atarsınız. atarken herkes baksın diye '' ahmet fotomu çek mayki '' diye yalandan yere bağırırsınız. tüm kızlar size bakarken hopp cumburlop suya dalarsınız. o ara kızın biri yüze yüze yanınıza gelir '' kusura bakma bayım. mayomun ipi çözüldü, şu an altımda hiçbir şey yok, lütfen bulmam için yardım eder misiniz, lütfen '' der. siz şaşırırsınız '' nasıl olur da mayonuz çıkar '' diye sorarsınız. kız cevap verir '' ya işte su kayağından kayarken ipi çözüldü taam mı, suya girer girmez çıktı işte '' falan der. siz bi kıza bakarsınız bi de bacaklarına doğru bakarsınız. hakket çıplaktır kız ve çok seksidir. hemen mayo ne renk diye sorarsınız. rengini ne yapcan geri zekalı diye cevap verir kız. çok sinirlenirsiniz. saçını serçe çekip ' bak düzgün konuş benle sütyenini de çıkartırım sik gibi kalırsın burda ' dersiniz. kız çok korkar ve güvenlikkkk diye bağırır. güvenlik gelir. kızın donunu bulup verir ve sizde sap sap arkadaşlarınızla takılmaya devam edersiniz. bu sefer 3. kattan atlarsınız. malsınızdır çünkü öyle mutlu olursunuz.
Olası boğulma vakalarının bir numaralı sorumlusudur.
bir mayo uğruna bir çok güneşin batmasına sebebiyet veren kızdır.
ve olaylar gelisir.
işte bunlar hep seks.
SUYUN KALDIRMA KUVVETiNE GÜVENMESi GEREKEN KIZDIR.
güvenlik gelene kadar yaptığını kâr bilenlerde olabilir. çaresiz kızdır aslında acınasıdır.
(bkz: sonra birden uyandım)
o dakika havuzun taşacağı kesindir. ama nezih bir yerde geçse aynı olay, "gir kendin al" derler.
Tanım şeysi: oldukça masum bir kızdır, bunun için bile yardım istemekte bir art niyet aramamaktadır.
--spoiler--
Akşam ana haber bülteni:
Havuzdan çıkartılan cesetin kk7 adlı bir vatandaşa ait olduğunu anlaşılmıştır, yumruk şeklinde yaptığı elindeki mayo parçasını almak mümkün olmamıştır.
--spoiler--
güncel Önemli Başlıklar