bugün

antalya tesettür otelde mayosuyla güneşlenirken objektiflere yakalanan cüppeli ahmet hocadır.Otelin dj kabininden 5 vakit ezan okunması da ayrı bir sosyolojik tez konusudur.
http://www.milliyet.com.t...ate=14.06.2008&ver=17
"ben giyerim, sen giyemezsin"
"jetski ye de binerim, boşa para da harcarım, sen yapamazsın, ben hocayım çünkü" (bkz: levent kırca ve jetskisi skeci).
tarzında, daha da uzatılabilecek aslında şahsın direkt olarak söylemese de mizahi duygularla bizim söylettirebileceğimiz sözlere sebep olan konu.
ortadoğu ve balkanların en karizma(!) hocasının denize girmek için doğal olarak mayo giymesi ve deniz kenarında objektiflere yakalanmasının ardından yeniden medyamızda haber yapılmasıdır. hocanın giydiği mayodan çok tatil yaptığı otel'e ve etrafındaki kadınlara dikkat çekmek gerekir.
karısının hali kendisinden daha komiktir.
(bkz: cüppe düştü göt göründü)
(bkz: kep gitti göt gitti)
(bkz: kısaca cüppeli ahmet hoca)
(bkz: cüppeli bizi diskoya götür)
(bkz: kadınların sadece türban özgürlüğü olması) durumuna örnek teşkil edebilecek bir durumdur.
kendi tercihi olan kadına saygı duyduğum gibi bir o kadar da kızıp sinirlendiğim ve özgürlüklerinde aşırıcı bir seçim yapmanın vermiş olduğu rahatlıktan ve kadının o sıcakta acı çekmesinden ve ahmet hocanın mayolu hatunları düşündüğünü düşünerek kızdım,kınadım ve tercihine gülümseyerek saygı duyduğum olay...
(bkz: cübbeli ahmet hocanın çılgınlıkta sınır tanımaması)
90 derece sicakliktaki suda yikayinca cekmis olan cubbesinden mayo yapmis olan kisi.
güncel Önemli Başlıklar