bugün

görsel

Gördüğünüz gibi çatal ile yemek yiyen bir maymun da insan gibi davranabiliyor.

Diğer resim ile kendini dünyanın en mükemmel ırkı zanneden Araplara ait onlarda yemek yemeği maymundan öğrenmiş zannımca.
eliyle mi yiyor ekmek mi banıyor tam olarak anlayamadım açıkçası. arapların nasıl yemek yediğini gözümle gördüm, her şeyi beklerim. o ortama dayanamazsınız gerçekten.
yalan iddia. spatula o bir kere tamam mı hıh dedirten başlık.
servişçi maymun abiyi alıp, burda evrim var demeniz doğru değil.

ilk insan 500 000 yıl önce zenci olarak evrimleşti sonra da zaten cinsel organlar afrikadan uzaklaştıkça kısaldı gitti. bununla birlikte boylar da kısaldı tenler açıldı bu evrimin adaptasyonu ile de alakalı. güneş yoksa bronz esmer ten de yok demektir.
evrim hakkında hiçbir bilgisi olmayan insanların maymundan geldiğimizi zannederek kurduğu cümledir.
günümüzdeki amerikan yalakaları, lüks meraklısı arapları bende sevmiyorum.

fakat bir insan ekmeğini bana bana yemek yiyebilir sonuçta kuru fasülyeye elini daldırıp yemeye çalışmıyor. bende sabahları sucuklu yumurtayı ekmek banarak yiyorum, türkiyenin bir çok yerinde insanlar eline ekmeği alıp daldırıp yemek yiyebiliyor.

ne kastınız amk ya sanki akşamları saç baş dağınık, pijamalarla yorulmuş bir halde yemek yerken sanki karşı sandalyede ingiltere kraliçesi elizabet oturuyor.
buyrun.
(bkz: türlerin kökeni - charles darwin)
çatal kaşık yerine önce kafalarını kullanmaları gerekir .ayrıca illa evrim geçecekse evrilen tek şey düşünceleri olur ve çatal kaşık kullanmanın medeniyetle ilgisi yoktur buram buram elitistliktir.
güncel Önemli Başlıklar