1. 1.
  Hiçbir mantıklı cevabı olmayan sorudur. Terledik diye kaş çıktı derseniz hassktir lan oradan derim anca. Neden kaşımız var kardeşim bizim neden kaşa ihtiyaç duyduk? Mimik yapmak için mi? Güzel görünmek için mi? Hayvanlar ekseriyetle kıllı iken maymunun kaşı yok ama bizde var???
  maymunla aynı atadan geldiysek neden kaşımız var
  maymunla aynı atadan geldiysek neden kaşımız var
  Ben bunlarla aynı atadan geldiysem ne bu saçma farkılıklar evrimle açıklanamaz bu bıyıkları bile yok mk bende neden bıyık var ne ihtiyacım vardı da bıyık çıktı? Yemeğine kıl kaçsın diye mi? Hayvanların kılları sabit uzunluktayken benim neden sürekli uzuyor? Neyse kaşa cevap verin yeter.
  Edit:cevap verip beni got edeceklerine boş yapıyor laleler. Mantıklı izahı olmadığından anca sayar söver linç eder evrimciler. Çağdışı cahilleriz koçlar eğitin bizi cevap verin.
  Eidt2: kirpik tozdan falan korur ama kaş hiçbir şeyi korumaz. Şekilden başka hiçbir artısı yoktur. Hava yastığı mı la bu kaş neyden koruyor?
  Edit3:her varlık kendine özgüdür. Hiçbir canlı başka bir canlıya dö nüş mez. Anca öyle olduğunu varsayarsınız. Bulduğunuz 2 kemiğe hayali deri kıl giydirip aha atamız diye sarılırsınız.
  3 -7 ... ktm li aynasiz
 2. 2.
  Kaşı bilmem ama maymunlar da kedi seviyor.
  -1 ... bearshare
 3. 3.
  peki sana niçin cevap verip kendimizi yoralım?.. demezler mi insana.

  evrime karşı çıkanları artık ciddiye almama kararı aldım.

  dedeniz de matbaadan korkuyordu.
  6 -5 ... id est
 4. 4.
  Doğaya uyum sağlama saçmalığına iman edenlerin kendini avuttukları yalanlar bütünüdür evrim.
  ... ktm li aynasiz
 5. 5.
  evrimci tiplere error verdiren soru.
  kibire egoya bak.

  cevap vermeme kararı almış.
  saygılar üstat. özür dileriz. bi daha olmaz.
  4 -6 ... jimmy tudeski
 6. 6.
  Bize de anlatın'da bizde öğrenelim neden kaşımız olduğunu sizin 200 IQ bizim 15 IQ muz var anlatın öğrenelim.
  ... glapnak
 7. 7.
  terledik diye kaş cıktı.
  ... honneurfidelite
 8. 8.
  Kaşın genel mantığı gözü tehlikeli dış etkenlerden (toz,toprak vs.) korumaktır. insanın göz çukuru ve Evrimsel süreçte derinliğini kaybetmiş ve kaş dediğimiz kıl öbekleri ortaya çıkmıştır. Orangutanlarda göz çukuru daha derin olduğu için kafatasindaki göz çeperi gözü tek başına koruyabilmekte ve kaşa gerek duymamaktadir. Kafatası nispeten insana benzeyen Şempanzelerde ise güçsüz durumda ve seyrek kaşlar görülebilmektedir. Anladın mi sayın omogakoyduğum!
  7 -1 ... ruzgara karsi yuruyen adam
 9. 9.
  kaşı olan maymunlar da var.

  mantıken kaşlar iletişimin önemli parçası. maymunlar alınlarını oynatamıyor sadece kafa sallayabiliyorlar fakat insanlarda sosyal iletişimde göz hareketleri önemli.

  bir başka neden av büyüdükçe görüş netliğine duyulan ihtiyaç olabilir. kaşlar terin-suyun göze inmesini engelleyip kritik anlarda insan görüşünün bulanıklaşmamasını sağlıyor.
  ... caranthir
 10. 10.
  Dış tehlikelerden koruyan kaş??? Hangi tehlikeden koruyor kaş? Saçma sapan savunmalardır. Kaşı inceltenler savunmalara karşı yetersiz mi kalıyor? Kaş olmasa da bir bok olmazmış gayette yaşar gidermiş insan. Kirpik desen neyse.
  1 -3 ... ktm li aynasiz