bugün

(bkz: topraktan geldiysek neden topraklar toprak)

cahil ergen sorusu.
Kılları dökülmediği için maymun maymun
(bkz: kıllı osman amca).
işten geldiysen iş neden hala iş.
galiba alımlar kapanmış. biz son kurtulan nesiliz. evet.
Balıklar balık ise balinalar neden balina?
Öküzmü olmak isterdin.
Eşek sudan geldiyse eşek neden hala su?

Bu olmadı bi sn.
biz çok akıllı olduğumuz için evrimleştik. diğerleri maymun kaldı.

tövbe tövbe benim atam maymun olamaz. olacaksa kürt olsun pardon kurt olsun.
Biraz insanlık tarihi falan mı okusanız.
Onlar insan olmayı tercih etmeyenler.
Evrim bilimsel bir gerçektir, evrim teorisi ise canlıların arasındaki muhtemel ilişkiyi açıklayan teoridir.
Ankaralı türkücü Hüseyin kâğıt abimizinde dediği gibi"insandan doğan insandır hayvandan doğan hayvandır" .
Umarım akıllarda soru işrareti kalmamıştır.
onlarla yolumuzu uzun yıllar önce ayırdık. bize takılın dedik, ama bizi dinlemediler ve maymun olarak kaldılar.
çünkü onlar son otobüsü kaçırdı diye cevaplanacak mal sorusu.
Onların konu eksikleri var. Konular tamamlanınca evrilecekler.
görsel
Tek maçtan yatmışlar.
http://imgur.com/ewORHBO ---> biraz kafanı çalıştırırsan, içinde barındırdığı anlamı çıkarabilirsin. zekana güveniyorum.

ayrıca 20 yaş dişini, apandisini ve saymadığım diğer körelmiş organlarını güle güle kullanmanı diliyorum.

ayrıca yeter artık bunu söylemekten bıktım... "maymundan gelmedik, ortak atadan geldik"
Ortak atadan evrildiğimizi kaç kere söylememiz gerek? Maymuna anlatsan daha iyi anlar.
Gece gece hunharca gelmeme sebebiyet veren komik teori.

Sesli güldüm piç.
aklıma bir ruyam geldi neyse güzel bir geceden sonra güzel bir uyku çekmek için yatağa atladim ne kadar ilginçtir ki uyudum. rüyamda bir ciftlikteyim . sağa sola bakarken bir at gördüm . kahvrengi seksi bir atti . selam verdim ve yanına oturdum. selamini aldiktan sonra aklıma bir soru geldi dedim ki bütün hayvanlar Allah i zikredermis sen de zikrediyor musun ? At da dedi ben ateistim. Hayır nasıl bir gun geçirdim ben de bilmiyorum sonra bana bin dedi . Gerisini anlatmayayim. neyse şöyle düşün sen aliden gelince alilerin ali olması aliyi de seni de etkilemez .
belki de maymunlar bizden gitmiştir olamaz mı ?
neden muhasebeci bir orangutan, çevre bakanı bir makak, devlet için kurşun atıp kurşun yiyen şerefli bir goril, emlakçı bir şempanze yok? (aktör olan şempanze var, ona girmiyorum)
çünkü evrim olurken ara başka türlerin nesli yok olduğu için arada zincirin bağı kalmayınca senin gibi kafası basmayan maymunlar işte böyle saçmalamaya başlıyor.
iki kardeş var, biri dünyayı geziyor yeni meziyetler ediniyor, diğeri köyde kalıyor ve 'bu meymunlar niye katip olmuyor yiğenim' diye değnek sallıyor. iki kardeş yıllar sonra buluşuyor ama birbirlerini tanıyamıyor.
buradaki mekanizmayı anlamayanlar köydeki kardeş ile aynı kahvede oturuyor. hadise bu kadar basit.
güncel Önemli Başlıklar