1. 1.
  evrim ateizmin baş tacı değildir, ayrıca evrimin varlığı veya yokluğu ateizme hiç bir zarar vermez, evrimden önce de ateist insanlar vardı, ateizmin evrimle ilgisi de yoktur, çünkü tanrının varlığı veya yokluğu evrimin konusu değildir.
  5 -1 ... ykolmak
 2. 2.
  maymunla rakı sofrası kuran ateisttir.
  -2 ... kurdofil
 3. 3.
  'Darwin ve Lynn Margulis ne güzel demiş' dedirtir.
  1 ... soundofsilence
 4. 4.
  çok duygulanıyorum

  ne de olsa dincinin büyük dedesi

  ağlamaklı oluyorum.
  5 ... timur cengiz hulagu
 5. 5.
  Evrime yürekten inanmış ateist hareketidir.Bu dönem bilim,teknoloji ve sosyal değişme adlı dersim sayesinde evrim hakkında çok daha fazla bilgi edindim,buradan hocama teşekkürler.Hocaya da teşekkür etmeseydim olmazdı zaten.
  ... casper520
 6. 6.
  islam'a ya da herhangi bir dine inananların neden sike sürülecek akla sahip olmadıklarının göstergesi, işte bu başlık. Evrim teorisini insanların maymunlardan geldiğini açıklayan teori olarak bilmenize mi yanayım, yıllardır elinizin altında bulunan interneti hâlâ adam akıllı şekilde kullanmayı bilmemenize mi yanayım bilmiyorum. Ayrıca bir not (kısa olanından çünkü zeka seviyeniz uzun olanları okuyup anlayabilecek kadar yüksek değil) Evrim Teorisi ve Ateizm arasında herhangi bir bağlantı yoktur ama islam ile küçücük çocukları sikmek arasında çok açık bağlantılar vardır.
  3 ... whyyhwx