1. 1.
  Birçok kez deneyi farklı farklı ülkelerde yapılmış fakat her defasında başarısızlıkla sonuçlanmıştır. Bu deneylerin asıl yapılma amacı ise insanlara evrim masalını yutturmaktır. Bakın biz aynı tür olmasaydık hamile kalmaz ve sağlıklı bir çocuk dünya ya getiremezdi derlerdi.

  Ama gelin görün ki ellerinde patladı.

  https://www.webtekno.com/...-gelistirildi-h40209.html
  3 -4 ... kurmay albay
 2. 2.
  Bi ara böyle bir başlık falan açmıştım. Tartışılır diye. Ama bizimkiler hala meme peşinde. Beyler benim memeler daha büyük ben size nude atarım. Gelin neden maymundan insan üremediğini tartışalım.

  Edit: başlığın ilk entrysi de var.
  5 ... kurmay albay
 3. 3.
  imkansızdır.
  2 ... bodrum yaniyo ya valla
 4. 4.
  böyle bişe mümkün olsaydı çoktan yapıp bilimi yüceltip gövde gösterisi yaparlardı.
  6 ... chance boudreaux
 5. 5.
  Çünkü maymundan neden insan üresin. Maymun maymundur. Züreyfadan kaplan ürememesi kadar doval bişey bu. Evet. Teşekkürler.
  1 ... baba kreyzi
 6. 6.
  Maymunların kromozom sayısı insanlarınkinin 2 aşağısı veya yukarısı, 48 veya 44 olması lazım. Farklıdır sonuçta. Youtube'da homunculus videoları izleyip gaza gelmeyin hocam.

  ha işin tuhaf tarafı yıllarca tecavüz edilen bir keçinin en sonunda insan-keçi karışımı birşey doğurduğu haberi döndü dolaştı, ama ne kadar doğru olduğunu bilmiyoruz...

  Deneme yanılma yöntemini de önermiyorum şahsen. Yani birincisi, maymunu nereden bulacaksın? ikincisi, maymunu buldun da sikmesi ya da tüp tedavi yapması kaldı... üçüncüsü, gerçekten ortaya bir şey çıkarırsan ve bunu medya ile tüm dünya öğrenirse bunun sorumluluğunu kaldırabilecek misin? Ya da vicdan yapar mısın bir insan olarak? Tamamen kişiye bağlı şeyler ya, şahsi kanaatim sonuç alınamayacağı yönünde ama, gelecekte belki de üstün fiziksel özellikli insan elde etme çalışması falan olursa ve bu yapılırsa en mobil ırk olacaktır diye düşünüyorum. Maymun çevikliği diye bir şey var sonuçta.
  2 -1 ... black rose dying
 7. 7.
  Tam olarak dölleme olmasa da Japonya'da buna benzer bir embriyo deneyi yapılmış.

  https://onedio.com/haber/...-cok-ses-getirecek-881820
  1 ... serdarsl06
 8. 8.
  Ha bir de şöyle bir şey var, at eşek ve katır üçlemesi genelimiz tarafından biliniyor.
  1 ... black rose dying
 9. 9.
  Deneysel ortamda büyütüp organ üretilebilecek seviyeye gelinseydi insanlığa çok yararlı olurdu bu çalışmalar. Fakat defalarca denenmesine rağmen başarısız olunmuş.
  1 ... kurmay albay
 10. 10.
  aklı memede olan bilgili insanlar seninle eğlenmiş işte cahilliğine yan sende.
  ... sallama kadin pedi icen vampir