1. 1.
    "gösterip elletmeyen" lafı ne kadar zoruna gittiyse hem özel mesajla, hem de nick altımın ırzına geçerek sürekli "ben kızım, ben kızım, ben kızım" diyen yazar. tamam kızsın ya.
    2 -5 ... petrauskas
  2. 2.
    sözlük olayını, hele de uludağ sözlüğün olayını hiç anlayamamış çiçek.

bu gibi yerlerde "tanımadığın insan" diye bir kavram yoktur. sen bir şeyler yazarsın başkaları da o yazdıkların ya da yazarken sergilediğin tutum hakkında bol keseden sallar.

sallar yani.

önünü alamazsın.

işi ajite etmeye gerek yok.

bu kadar naif ve kırılgansanız interaktif olmayan ortamlarda takılın. ne bileyim günlük tutun, blog yazın.
    5 ... lucius vorenuss
  3. 3.
    özel mesajla "beni kıskandın ondan böyle yazdın" şeklinde kezbanlık emareleri gösteren "kız" yazar. bak kız olduğunu özellikle belirttim pm atmana gerek kalmadı.

bir de benimle uğraşamayacağını söylemiş. kesinlikle katılıyorum bence de uğraşamazsın. sadece sen değil, bu tavırları sergileyen hiçbir kezban "kız" benimle uğraşamaz.
    ... petrauskas
  4. 4.
    bir an önce şutlanması gereken yazarın türkçe karakterlerle yazılmışı.

valla bir kıl olurum ki böyle tiplere. herkese bi' ayar.

ben en mükemmelim havaları. lan sen ben misin ? neyin mükemmel olabilir senin ?
    3 -3 ... narcissistic
  5. 5.
    Kavga var dediler
    Çekirdekimizle geldik.
    1 ... vatansever terorist
  6. 6.
    Uzatmayın, güzel kavga olmuyor.
    2 ... yasak merve
  7. 7.
    kezban diyenler olmuş.. evet hem de master degree.. hepimiz boş beleş insanlarız ama kendisi babasının prensesi.. çünkü kralın kızı kendisi (buraya gülücük gelecek)
    1 ... puhu
  8. 8.
    Ya ama ne güzel bir nick. Mayıs çiçekleri..
    mayıs çiçeği

Sarı, narin, dokunduğunda dökülen taç yapraklarıyla en sevdiklerimden.. Köyde yaşarken bunlarla dolu bir tarla hayal edin. Şimdi o tarlanın ortasına forrest gump filminde büyük bir ağaç var. O ağacı koyun. (Bizim ağaç aslında tam olarak şöyleydi
    mayıs çiçeği
    ) O ağaçın altında oyunlar oynayıp, gölgesinde dinlenip, her anneler gününde bu mayıs çiçrklerinden 2 kucak dolusu toplayıp anneme koşardık. Bir kucak dolusu kardeşim, bir kucak dolusu ben.. Annem kocaman gülümserdi bize mutlu olurdu. Bana bunu hatırlattığı için geçen (bir ay kadar önce) mayıs çiçeklerinin tohumlarını araştırdım bahçeye ekebilmrk için ama bulamadım.. Şimdi başlığı görünce şey demek istedim. Acaba? Elinde bir miktar mayıs çiçeği tohumu olan var mi? Önümüzdeki bahar bir kucak dolusu toplayıp anneme koşabilmrk için. Hem belki.. Size de gönderebilirim * gerçi solar ama olsun niyet önemli..

Edit: bazı yerlerde düğün çiçeği de deniliyormuş.
    9 -2 ... veritas omnia vincit