bugün

Mutasyona uğramış göz olduklarından kaynaklıdır. Şu an bir çift yeşil sahibiyim. Hiçbir dalgası yok. Hatta renk körüyüm ve bunu yeşil gözlü olmama yani mutasyona uğramış olan atama bağlıyorum. Nalet olsun adamım. Kısacası hastalıklıdır genel olarak.
Kesinlikle evet.
Güven vermiyorsunuz renkliler.
Çocukluğumda yeşilimsi gözlerimin çok ekmeğini yesem de, şimdilerde bana bir şey katmadığından dolayı haklı önerme.
Açık mavi açık yeşil gözleri itici bulur, korkarım.
Bence değil.
Farklı ve nadir bulunan şeyler her zaman biraz daha kıymetli olur.
Şimdi kahverengi göz değersizdir demiyorum, sadece renkli gözlü olmanın türkiye coğrafyasında çok yaygın olmadığı için biraz daha önem verildiğini anlatmak istiyorum.
Dünya nüfusunun %2'lik kısmında yer alan yeşil gözlü bireylerin diğer bireylerden bir üstünlüğü Veya bir farkı Yok, yalnızca nadir bulunduğu için insanlarda merak uyandırıyor. Ve az olduğu için de daha kıymetli gibi geliyor.
Yoksa görme işlevini yerine getirdikten sonra çok da bir numarası Yok. Mühim olan gözün görme işlevini yerine getirmesi.
Daha çıkarcı daha egolu ve sırf göz rengi mavi veya yeşil diye daha fazla söz hakkı olduğunu düşünen elemanlar, elemanlarımız kesinlikle şişirilmiş balondur.
Evet abartılıyor ama şimdi yiğidi öldürün hakkını yemeyin güzeller yani.

(bkz: o kadar güzel ki erkeği kadını kıskanıyor)
Içinde ben olan (bildiğin vücutta olan siyah ben) kahverengi bir ex manit gözü hepsini döver kusura bakmayın.
farklı ve nadir bulunan şeyler her zaman biraz daha kıymetli olur. türkiyede de nispeten nadir bulunduğu için daha değerli algılanıyor.
bizzat koyu mavi, koyu yeşil-zümrüt yeşili ve menekşe mavisi göz * etkileyici değil mi allasen.
Yani bu cinlerin güzelleri çok güzel, çirkinleride çok çirkin oluyor. Bir ortaları yok. Esmerler her zaman ortalamadan iş görüyor. Bir nevi çeyrek altın gibiler.
öyle demeyin bence güzel. üzmeyin bizi. hem zaten 2,5 derece miyop!
kara göz seven qıslar eqlesin.