bugün

ilk üniversitemde ilk tanıştığım kişi mavi saçlı kızdı. Kekoydu ya.
Bazılarına çok yakışıyor.
ayak parmaklarına da mavi oje sürerse hoş bir kombinasyon yakalayabilir.
mavi mavi masmavi şarkısını ezberlemesi için kendi kendine hatırlatma yapmanın pratik yolunu bulmuş kızdır.
genelleme yapmak istemşiyorum ama genelde böyle kızlar patlak ve chpli olurlar.
ben de yanıktım hanımefendiye ama daha büyük seveni de varmış. saygı duyuyorum ve aradan çekiliyorum. allah sizi hoşbaht eylesin.
Çok hoşlar bence.Kısa saçlıysa bide çok güzel görünüyordur.
kızıl saç daha iyi olur mavi nedir.
genellikle üniversite öğrencisi olup, vurduran kızlardır.
kanser hastası bir kızın günlükleridir. bulsam pdf ini tekrar okurum.
Kitaba 90. sayfadan başlamak lazım bence. Öncesi hiçbir şey ifade etmeyen, sıkıcı bölümler. Ancak 90. sayfa ile birlikte hastalık baş gösteriyor. Daha sonra hastalığı yendikten sonra da sıkıcı oluyor. Yargılamak için söylemiyorum ama, Amerika'ya gitmek, manken olmak, aşk-meşk gibi bayağı hedefler sayfa atlamaya itti beni. Gine de acı duyduğum, üzüldüğüm bölümler oldu. Ben de Burçak gibi yeniden gelmeye inandığım için ölümler karşısında teselli bulabiliyorum neyse ki.
Dün Watsons da gördüğüm kız. Saçları harikaydı. Saçlarınız çok güzel maşallah dedim, teşekkür etti.

Kadınlar kıskançlık yapmak yerine beğendiklerini dile getiredebilirler.
eğer kanserin ne olduğunu yaşayarak gördüyseniz daha bir hüzünlü, hüzünlü olduğu kadar da neşeli gelen kitaptır.
Burçak adında ki lösemiden ölen bir kızcağızın günlüğünden derlenen bir kitaptır. Okurken aynı acıları hissedersiniz hatta kendinizi kanser sanabilirsiniz.
Bir nesil ağlamaktan öldü bu kızın hikayesi ve kitabıyla.
Ergenlik yıllarımda okuduğum içimi parçalayan ve bu başlığı görünce tekrardan içimi parçalayan Burçak Çerezcioğlu'nun hayatını anlatan roman.
Yaşasa bugün 37 yaşında olacaktı.

görsel
cidden şu renkli saç furyası baydı. her yerde palyaço gibi gezen kızlar. bir marjinal havalar falan. "KÖYÜNE DÖN GÜZELiM NE OLDUĞUNU BiLiYORUZ" DiYESiM GELiYOR.
(bkz: hani lan nerde)
Yıllar önce okuduğum ve okurken çok üzüldüğüm kitaptır. Günlüğünden parçalar içerir ve bazı bölümlerinde gözlerinizden akan yaşa engel olamazsınız. Kesinlikle okunmalıdır.
biraz kitap okuyan ulan bok kafalılar.
festival cadirinda kizligini vermistir.
Dip boyası gelmiş, saçında mavi de dahil olmak üzere çeşitli başka renkler de bulunan kız diye düzeltilmek istenen başlık.
Yabancı olanı makbuldür.
Ağzı burnu yenilesi kızdır.
yakismissa efsane durur.