bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    16 yasında kanserden ölen burçak çerezcioğlunun günlüklerinden derlenmiş,fotoğraflarla da desteklenen iç parçalayıcı bir hayatın yapraklara dökülmüş hali.
    10 -1 ... hscn
  2. 2.
    burçak çerezcioğlu'nun ölmeden önce hayatta en çok istediği şeyin saçını maviye boyamak olduğunu öğrendiğimiz, yaşadığı acı günleri anlatan kitaptır. kitabın ismi de malum istekle ilintilidir.
    6 ... janis joplin
  3. 3.
    okudukça daha da psikopatlaştıran , ruh halini kötüleştiren bir kitap yine de okumaya zorluyor. ama tabi ergenlik çağın kitabı. o zaman okuduğunuzda dumur edebilir şimdi okunursa * o kadar etki yaratmaz. 16 yaşında lösemiden ölmeden önce yaşadığı olayları açık bir dille anlatan kitap. fotoğrafları vardı , çok ilgi çekici.
    3 ... kacak kelebek
  4. 4.
    Bizim Aile isimli eski bir dizideki babanın gerçek hayattaki kızının günlüğünün kitap haline getirilmiş şekli.
    3 ... pncir
  5. 5.
    güzel derlenmiş, insana hayatın en sıradan zamanında bile ne kadar çeşitli ounlar oynayabileceğini gösteren kitap.

ilkokul 5. sınıfta iken doğum günümde hediye gelmiş kitap idir kendisi. ardından kitabı okuyuşum ve aman tanrım ya ben de kanser olursam düşüncesi gelmiştir. özellikle kendi el yazısının koyulduğu, kanser olduğunu ilk öğrendiği sayfada gözyaşlarını tutamıyor insan. gerçekten güzel bir kitap. sadece okuyup geçilmelik değil hayatın gerçek insanlar üzerindeki önemini analtır bir yandan.
    4 ... st27
  6. 6.
    eternal sunshine of the spotless mind filmindeki kızdır.
    6 -2 ... chanson de roland
  7. 7.
    beni çok etkilemiş, iki- üç defa okumuş olduğum kitaptır. yanlıs hatırlamıyorsam kitabın sonlarına doğru babasınn yazdığı şöyle bir şeyler vardı "her sabah hasta uyanmanı istiyorum, çünkü hastaysan yaşıyorsun demektir".
    14 ... just another stranger
  8. 8.
    bir ailenin dramını gözler önüne seren ve insanın sevdiklerine sadece belli zamanlarda değil, hergün 'seni seviyorum' demesi gerektiğini anlatan kitap.
    2 ... legend of the stranger
  9. 9.
    (bkz: clementine kruczynski)
    http://images.quizilla.co...1113159533_esquizCLEM.JPG
    http://i.ivillage.com/E/0...05/E_Nominee_Kate_300.jpg
    ... chanson de roland
  10. 10.
    6.sınıfta ağlayarak okuduğum kitap tiyatro sanatçısı mehmet çerezcioğlu ve ayla çerezcioğlunun kızı burçak çerezcioğlunun günlüklerinden derlenen kitap. döneme dair bir ergenin yaşadıkları ve löseminin ne kadar illet bir şey olduğunu anlamak için okumansının farz olduğu kitap. yanılmıyorsam kitabın geliri lösemili çocuklar yararına kullanılacaktı.

saç rengi mavi olan kızlar için kullanılan tamlama
    (bkz: mavi saç)
    2 ... sylviaplathh