bugün

reis anlatıyor ......

Mavi Marmara - Bana mı Sordunuz?

https://www.youtube.com/watch?v=v6Ehfd9_MP0
Vakti zamanında israil hattından Gazze'ye yardım için gönderilen gemiydi. israil askerinin müdahalesiyle bir sürü yardım çalışanımız şehit olmuştu. Sonra israil yalandan tazminat ödedi olan acılı ailelere olmuştu.
'Mavi Marmara' gemisi icradan satıldı. Açık arttırma sonucunda gemi, 4 milyon 853 bin liraya 2E Denizcilik Sanayi ve Ticaret AŞ'ye satıldı. Firmaya bedeli ödemesi için 10 günlük süre verildi.

https://twitter.com/antal...tatus/1465556177857753090
Yardıma giderken dönemin başbakanından izin almayan ama gittikleri sırada o dönemin başkanı tarafından övgülere nail olmuş, ancak israil ile arayı bozacağı anlaşılınca hain ilan edilmiş kişilerin bulunduğu gemicik.
filistin gazze'ye yardım götürürken basılan yardım gemisi.
Tayyip erdoğan önce deli gibi siyasetini yapıp fetö ile arası bozulunca “bana mi sordunuz giderken “ demişti.

inanılmaz bir adam ya hahah.
Herkesin sınırı bizimki gibi mi aq!
israilin batırmadığına şükretsinler.
gazze'ye gitmek isterken israil'in bastığı türk yardım gemisi.
ismet, uyumadığını anında ispat etti.
gazze'ye giderken israil askerleri tarafından basılan türk yardım gemisi.
Giderken ona mı sordular.
israil kendi egemenliğini korumuş. Gemiye doluşup izinsiz şekilde karasularına gelen kişileri çiçekle mi karşılayacaktı? Ayrıca gemiye binen israil askerlerine saldırıp güverteden atan insanlara karşı kendilerini korudular.
Uluslar arası kara sularında, sivil silahsız insanları öldüren cinayet şebekesi Olan güruh, daha sonra Türkiyeden özür diledi ve ölenler için tazminat verdi,
dincilerin, her zamanki gibi cahil muritlerini olume gonderip sonra ben mi gonderdim deyip tazminat parasini cebine atip her seyi unuttugu olay. olenlerin ailesine de hic bir sey verilmemis. yuzlerce kere aptal yerine koyup kullanildigi halde surekli ayni insanlarin pesine kosanlarin aklindan zoru var.
şimdi kalkıp filistine destek diye konuşanlar, filistine gitmeye kalkanlar başlarına bir iş gelse mavi marmara olayından daha kötü sonuçlara maruz kalacak. örn: terörizme destek diye suçlanacaklar. yok yani bir de "bana mı sordunuz terörizme destek verirken" derlerse işte ben buna anırarak güleceğim.
Ölenlere öldürüldükleri için değil bu kadar ahmak oldukları için üzüldüğüm olayın yaşandığı gemidir. Mekânı meçhul katil evlat Burak da "ah o gemide ben de olsaydım, o limana bin de varsaydım, vız gelirdi inan israil askeri inan bana, yeter ki babacım bi' bıraksaydınv demiş; fakat Pırasa Bıyık " getme" dediği için getlemiştir. Bilal'e de oku tadilatta olduğundan gemiyi kaçırmış diyorlardı. Günahı boynuna!
israilin terör örgütü olduğunu uluslararası arenada ispat etmiş bir olgudur. Bu ihhcı tipleri sevmem ama adamlarda iyi cesaret var azizim
Kimse kusura bakmasın.
güncel Önemli Başlıklar