1. 1.
  başlığın tam hali, "yunan bayrağı renkleri taşıyan kıyafetlerle sirtaki oynayan chpliler" şeklindedir, kıyafetleri mavi ile beyaz ağırlıklı olan kardeşlerim.

  kadıköy belediyesinin, kent konseyi sağlık şenliği etkinliklerinde ortaya koymuş bu becerilerini elit, modern, çağdaş laik bireyler.

  şahsen ben beğendim. görsel bir şölen niteliğinde adeta. öyle ne güzel de , ahenkle, birbirleri ile uyum içerisinde sirtaki yapıyorlar.

  ustalık isteyen bir şey yani. ben mümkün değil beceremem ama, halay derseniz o ayrı. deli gibi oynarım, arada mendil sallayıp omuzlarımı sağa sola sallar, oturur zıplar "tey tey" diyerek kan ter içinde kalabilirim.

  ama sirtaki başka tabi. bir kaç kez denedim videoyu izledikten sonra ama, yok abi kan çekmiyor, beceremiyorum.

  10 üzerinden 10 puan veriyorum. gerçekten çok güzel bir çalışma olmuş. elinize yüreğinize sağlık.

  https://www.facebook.com/.../videos/2175080992502386/
  2 -1 ... frktmz krds frktmz
 2. 2.
  kahkaha attırmıştır. malum zihniyetin tek bildiği şoparlar gibi dans eğlence içki anlayışının utanç verici halidir. yazık
  1 -1 ... cihaner
 3. 3.
  Doğrusunu yapan chplilerdir. Bir yörenin oyunu oynanırken o yörenin kıyafetleri giyilir. Zeybek oynarken efe kıyafeti giymek, çayda çıra oynarken Elazığ'ın yöresel kıyafetini giymek gibidir.

  Beybi!
  2 ... fistingci sahap
 4. 4.
  akp 'nin resmi sitesinden mavi beyaz akp amblemi.

  https://www.akparti.org.t...lik-basvuru-formu/71375#1

  mavi beyaz giyerek sirtaki oynayan chpliler
  2 -2 ... ruh okuzu
 5. 5.
  lan ona bakarsan siirtte tamzara oynanıyor karadenizde horon oynanıyor kastamonu da köçek oynanıyor. bunlar türk oyunu mu olum. biri ermeni diğerleri rum oyunu. yüzyıllarca aynı topraklarda kapı komşu olarak yaşayan milletlerin kültürlerinin kaynaşmasından daha doğal olan ne var ki. her tür oyun da oynanıyor bu memlekette. büyük resmi göremiyor musunuz hala.
  1 ... ruh okuzu