bugün

matrix alır.
asıl sorgulatan hatta filmin ana teması sorgulatmak olan matrix bu maçı alır. hem de açık arayla...
interstellar,

Çünkü ağlatıyor.
Sevdiğim filmler listesi.
mainstream tayfanin mindfucklari. 30 yas üstü olup böyle cocuk filmlerini begenenler cidden var mi ya.

david lynch yapimlarinin yanlarindan gecemezler.
Matrix'i lise son sınıfta izledim. Üç arkadaş çıkışta birbirimize bakakaldık. ilk hafta dünya çok yavan gelmişti.

inception'ı sinemada izlemedim; fakat ben hâlâ son sahnedeki totemde kaldım: Sanırım filmin tamamı gibi sonu da rüyaydı. Hatta leonardo evli bile değil ve evli olduğunu hayal ettiği yetmezmiş gibi iki çocuğu olduğunu ve kanun kaçağı olduğunu da hayal etmiş. Yani filmin tamamı rüya bence.

interstellar'ı sinemada izledim ve iki gün boyunca; keşke şu filmi Türkler çekebilecek seviyeye erişse, diye imrendim doğrusu. Tars'a tasarım ve filme kattığı doku olarak bayılmıştım.

Son tahlilde devam filmleri çekilmesine karşı -zira benim için Matrix ilk film sonu Neo uçtuğunda bitmiştir, gerisi zırvalamanın daniskasıdır çünkü- Matrix efsanedir ve öyle kalacaktır.
Matrix (1999)

Siker siker çoğaltır. Üst üste koyup bi daha siker.
matrix ama son filmi haric.
Matrix ve yüzüklerin efendisi sinemaya yön veren filmlerdir. Lütfen bu filmleri diğerleriyle kıyaslamayın..
Tabiki matrix.o zamanlar VCD yeni çıkmıştı.defalarca izlemiştim.
Bu listeye eklemek istiyorum; Tenet.
Diğerleri Matrix in tırnağı olamaz.
interstellar.
Matrix i sinemada izlemiş insanım. Sinema vs tv ekran farkı uçurum bir filmdi. Şanslı sayarım kendimi bilmeden kült bir filme sinemada gitmekti neticede.

Son ikisi her zaman en iyi fimler listenizde olur da...
Matrix unutulmaz!
matrix...
Filmlerden anlaşılan anlam önemli. Filmlerin konusu senaryosu ne olursa olsun onu izleyen kişi Film'in verdiği mesajdan çok daha öte sonuçlar çıkarabilir.
matrix i hiç dinemedim ama diğerlerini dinlemiştim güzeldi. hans zimmer - time mesela. biraz motive ediyor gibi.
güncel Önemli Başlıklar