1. 1.
    ister sağcı, ister solcu olun matematik sorusu çözebiliyorsanız oy verme hakkına kavuşacaksınız.

seçimler dijital ortama taşınmalı ve kısa sürede rastgele üretilen soruları çözemeyenler oy verme hakkından mahrum bırakılmalıdır.
    2 -1 ... kiraathane keki
  2. 2.
    (bkz: matematik çözemeyenle benim oyum bir mi)
    ... icini oldugu gibi doken adam
  3. 3.
    birader kendini zeki sanıyorsun sonra da dijital ortama taşınsın diyorsun.

amına koyim alır yanına hesap makinesini veya partiler kendi seçmeninin yanına öğretmen koyar. oldu bitti gitti.

gerçekten adam akıllı proje üretseniz bari anlayacağım.

ne bileyim ekonomik şartlardan, sosyal haklardan, kanunlardan, yasama-yürütme-yargı ile alakalı sorulardan sorulacak verilen cevaba göre oy hakkı tanınacak deseniz neyse de 3 x 3 nedir bilmiyor diye adam oy atamaz demek de gerizekalılık.

rolünüzü büyütmeyin.
    ... get rekt
  4. 4.
    Beni büyük bir yükten kurtaracak fikir.
    1 ... ruhsal enfeksiyon
  5. 5.
    Ben matematiği en son modlar topuzun kantarını kaçırınca bıraktım. Ben öğrenirdim aslında ama hoca artistti usta.
    5 ... kale3112
  6. 6.
    5 tane her Türkiye cumhuriyeti vatandaşının bilmesi gereken soru belirle seçimden önce sor vallahi de billahi de Akp barajı zor aşar.
    1 ... mavi huydur bizde
  7. 7.
    yürütme, yargı ve yasamada mevki edinmek ve bu mevkide uzun yıllar boyu bulunmak da kendi içinde bir puanlama sistemiyle anbean kontrol edilecektir:

"hem seçim, hem de seçilme prosedürleri zeka, eğitim seviyesi, akademik başarı, adli sicil, psikolojik durum açısından bir puanlama sistemiyle derecelendirilmeli ve mantıksal düşünceden yoksun vatandaşların yönetimde etkili olma hakları kısıtlanmalıdır. "

(bkz: demokrasi meritokrasiyle sentezlenmeli)
    ... kiraathane keki
  8. 8.
    integral de çözsünler mi diye sorulası yazarın açtığı başlık.
    sözlük formatının hissetirdikleri:
    matematik sorusu çözemeyenler oy veremesin
    1 -1 ... aspirine
  9. 9.
    Quantum bilmeyen aday olamasa sorun toptan çözülecek asddad.
    1 ... mey sayisi
  10. 10.
    sözelciler isyanda.
    2 ... kazangap