bugün

Küçük yaşta büyük hatalar yapan kızdır.
ingilizce öğretmeniyle sevişeni de vardır.
kızın hatası yoktur gençtir ne de olsa başınd akavak yelleri esmektedir. hocanın şeyini kesip eline vermek lazım gelir.
(bkz: salak)
lise boyunca matematikten zayıf almayacak kızdır.
zayif almamak icin ilerleyen zamanlarda fizikci, kimyaci ve biyolojiciyle yatma potansiyeline sahip kizdir.
en zor dersi garantiye almış zeki kızdır.
hoşlanıp sevişmişse sorun yok, dersden geçebilmek için yapmışsa ilerde her işini böyle halledebir kızdır.
(bkz: hoca bana taktı)

bir efsane ilk defa doğru olur..
hakkındaki gerçekler ağabeyi tarafından sanalda ifşa edilen kızkardeş.
fantezi sever ergenleri sözlükten uzak tut yarabbi.
okul hayatını garantilemiş kız.
- hocaaaaam, beni çarpanlarıma ayırır mısın?
+ tabi bebeğim istersen bi'de türevini alırım. mmuahh.
matematik hocasının karektersizliğidir.
Kendisinden yaşca fazlaca büyük adamlar ile çıkan kız olabilir.
(bkz: sizin bedene kim giriyor)
şimdi bir matematik hocası bir kızın önce 8 de birini, daha sonra da geride kalan kısmının 5 te birini götürüyor. kızı iki gün dinlendirip performans olarak iki katına çıkardıktan sonra, ağzından etrafına fışkırmakta olan amilaz enziminin oranı kadar daha götürüyor. kızın ailesinin tepkisi ne olur?

şimdi sözünü ettiğimiz kız problemimizde geçen kız. ammavelakin, niye matematik hacılar, nerden aklınıza geldi anasını satim. bu ince düşüncelerinizi bilime, sanata adasanız türkiye şahlanır vallaha billaha. abartmıyorum...
Sanal oluşumlarda vatansever kızı oynayınca pek bir komik duran kızdır.
hayat ona güzel olan kızdır tabi bunu zevk alarak yapıyorsa. bir ortamda tam gülerken 1 haftaki sınavı aklına gelip suratı asılmaz onun. kafasından lan haftaya sınav var bir bok bilmiyorum çalışasımda yok neyse ya dalgama bakim o zaman geldiğinde düşünürüm deyip 5 dakika sonra tekrar aynı seyleri düşünmez. sana göre ne var güzelim hayat sana güzel taş allahın kuş allahın..at tut.
matematik hocasına aşık olmuş kızdır. belkide okulu bitirinnce evlnenceklerdir. hoca da öğretmenliğe yeni başlamış yirmili yaşların başında bir gençtir. yani yaş farkları da azdır. ortada bir engel yoktur.
sağlama yapıyordur.
matematik dersi zor geldigi icin böyle bir yönteme yeltenmis kizdir.
sanal alemde tanıştığı erkeklerin cinsel organlarına sülük gibi yapışan liseli kıza nazaran; daha zararsızdır.
s.k gibi eğitim sisteminde şaşılmayacak durumdur. ama asıl bu eğitim sistemine yakışan matematik öğretmenini siken liseli olmalıydı.
sınav notundan düşük alınca, seks konusunda naz yapan kızdır.
matematik öğretmenliğinin puanının neden bu kadar yüksek olduğunun açık kanıtıdır.