1. 1.
    Bir yerlerden temin ettiği diplomaya dayanarak bir yerlerde matematik anlatan kişi.
    1 ... xiphoideus
  2. 2.
    kendisine verilen soruları " evladım ben bunu tenefüste çöziyim getiriyim. " diyerek sorunun çözümüne yönelik gerekli bilgileri kitaplardan temin edebilecek zamanı bulan kimseler.
    -1 ... alperenenen
  3. 3.
    hayati boyunca ogrencilerinin en az %50sinden beddua yemeye yemin etmis yaratik
    1 -1 ... dmjoes
  4. 4.
    çoğunlukla zerre kadar matematik bilmeyen,formasyon aldım diye gezen ki özellikle kadın olunca ızdıraba dönüşen insansı
    -1 ... pantalassa
  5. 5.
    atanamayan...
    1 ... kuku goren masum koylu
  6. 6.
    kalem oynatmadan soruyu çözebilirim mantığıyla zeka ispatı içerisinde olan bölümün mezunları.
    ... mumtaz bokolog
  7. 7.
    kesinlikle mustafa sözer'dir. bütün lise ahalisi bu adamın elinden geçmiştir. 17 ağustos 1999 gölcük depreminde kendisini kaybettik. ruhu şad olsun...
    ... karegen
  8. 8.
    hayatım boyunca tanışmak istediğim kişi. şöyle eline not almadan takır takır ders anlatan, çözdüğü zor soru sonrası orgazm olmayıp adam gibi açıklayan, öğrencilere siz salaksınız ben dehayım gibisinden bakmayan bir hocam olsun isterdim. artık çok geç.

(bkz: ben yandım siz yanmayın)
    3 ... aaa666
  9. 9.
    annesini düşünen matamatik öğretmeni olamaz.
    7 -1 ... bendeyapmakistiyorum
  10. 10.
    lisedeki matematik öğretmenim: "senden hiçbişey olmaz bifincancay" dediğinde; "lan üniversite diplomamı aliim rulo yapıp götüne sokucam senin" derdim. yok lan. içimden.

sonra gittim üniversiteyi bitirdim. cüzi miktarda bir ücret karşılığı günde 7 saat derse girmek suretiyle ücretli öğretmenlik yapıyorum şimdi. garantim yok. kadrom yok. tatilde maaşım yok. hiçbişeyim yok.

hani diplomamı aldım.. rulo yaptım. elimde tutuyorum.. da kime şeetsem karar veremedim. hocaya mı, kendime mi..

hülasa efendim bunlar boşa konuşmuyor. sözlerine kulak vermek lazım. her adamı matematik öğretmeni yapmıyorlar neticede.
    28 -1 ... bifincancay