bugün

iyi de bir edebiyatı varsa tm de iş yapandır.
hayatını sayısal bir üniversitede idare ettiren insandır.bizim gibi 20 yaşında askerde değildir, rahattır.
ilkokulda okuldan atılıp bağ-kur primini yeterince ödeyip emekli olan babamdır.
%90 kibirlidir.
analitik düşünmeye yatkın olan insandır.
benim gibi yapip matematik bolumu okumamasini tavsiye ettigim insandir.
diğer dersleri de iyi olabilecek şahıstır.
benim için açılan yeni bir başlık daha, teşekkürler çocuklar; fakat acı olan gerçek matematiğin yetmediği yerler de var.
(bkz: mühendis)
Ilkokul hocasi on numaradir. ya da bildigin zekidir.
herkes matematiği öğrenebilir ama herkes matematiğe sempati göstermez, ilgi duymaz. bu nedenle bazılarının matematiği daha iyidir.
benim gözümde çook çekicidir. öyle bir hatun bulursam hiç kaçırmam evlenirim Dedirtir.
Öyle insanlar da var değil mi? Yetenek meselesi birazda...
benim. tıp yazdığıma pişman eden yeteneğim. fizikte ve matematikte özellikle matematikte çok iyi olmuşumdur. şimdi ise bilkent ayın matematik sorusunu çözerek kullanıyorum bu yeteneği.
Zeki Adamdır..
kutsanmış kişidir, matematik öyle vefalı bir derstir ki bir kere halledersin çok kullanırsın her yerde onun sayesinde yırtarsın hiç unutmazsın niyeyse unutturmaz kendini, nitekim birde para kazanırsın allah icad edenden razı olsun şu özel dersleri, öğrenciyken bile çeyrek time çalışırsın full time kazanırsın, işte bunlar hep matematik.
Matematiği iyi olan bir insanın, matematiksel düşünme yeteneği iyi değilse; matematiğinin iyi olması bir işe yaramaz. Zira "matematik bilgisi" ile "matematiksel düşünme yeteneği" birbirinden çok farklı konulardır.

"10 tane tükenmez kalemin fiyatı 10 lira ise, bir tanesi 1 liradır" demek; sizin matematiğinizin çok iyi olduğunu gösterir.

"10 tane tükenmez kalemin fiyatı 10 lira ise, eğer hepsi aynı fiyatsa bir tanesi 1 liradır." demek ise; matematiksel düşünme yeteneğinizin çok iyi olduğunu gösterir.
Matematiği iyi olan insan her yerde kendini çok rahat belli eder. Keskin zekasıyla rahatlıkla iş bulabilir. Benim matematik seviyem ise ortalamanın biraz üstünde.
benimdir. keşke fiziğimde o derece iyi olsa.
zeki insandır.
Benimdir. Soru falan varsa yollayabilirsiniz.
Üniversite sınavında başarılı olan insan.
bu tipler aşırı havalı olurlar. mal mısınız lan siz, embesil misiniz? havanız kime?
Benimdir.

Soru falan varsa ücretinde anlaşalım çözeriz. Öyle bedavadan iyiyik demiyok amk biz bu işin okulunu okuduk.
aa bu benim lan.

evet havaliyizdir. amk okulunda 4 sene boyunca bizden cok ders calisan "belki" tipcilar ve hukukcular vardı. iflahimiz zikildi bölümü 4 senede bitirebilmek için.

ozel ders verilir. kpss ales ygs lys asd klj esp asp soruları çözülür.

yds toefl felan varsa onları da gonder cozeriz..
benimdir. hatta hayatta başarılı olduğum tek derstir.
güncel Önemli Başlıklar