bugün

Keşke gülbeni bayram efendi kurtarsaydı.
Geçmiş olsun naci.
Safiye gülbenin evlilik hayallerini südüklü olduğu gerçeğini yüzüne vurarak yıkmaya çalışıyor ama nafile.

ilerde kocamin bana olan aşkını test etmek için bir gece yatağa işeyeceğim. Bakalım napacak.

inci kime yardim etse gözüne soka soka yardim ediyor, etmek zorunda misin 'tasası sana mı düştü ' bu tıp insanları çok sinsi bulurum. Sinsi inci.
izlemeyen bir kaç kişilik ekiptenim sanırım.
hanın talihsilikleri devam ediyordu *
Dizi ayağına bir ton suyun harcandığı yapım.
Dr Ali vefa bunu beğenmedi.
yönetmen bu bölüm annelerinin fotoğrafını screen shot alıp tam ekran gözümüze soktu.
Genel olarak her salı bu diziyi izleyip izlemediğim soruluyor izlemiyorum diyorum resim atiyorlar o bazlama suratli kıza benzemiyorum demek istiyorum ama aaa evet benziyoruz diyip konuyu hemen kapatmak istiyorum aksini denedim ama daha kısa sürmedi kabullendim.
safiye naci ve gülben 3 lüsü ile aşk-ı memnu gibi dizi olmaya başladı.

buda editi: https://youtu.be/4XGXlf2YAtY
Naci evliymiş.
Tuvalet paspasıyla dövmek istediğim, Şu iki temizlik hastası kadının oynadığı sinir bozucu dizi.
Görselliği tek kelimeyle muhteşem olan dizi.
Safiye ve Naci'nin göğe bakalım sahnesindeki çekime,gösterilen detaylara,sunulan görselliğe hayran kaldım;sırf çekim şekli yüzünden sahneyi tekrar tekrar izliyorum.Mükemmel bir iş çıkarılmış sahiden.işte bir işin tutması için en ufak noktaya kadar böyle büyük özenler gösterilmesi gerekiyor.
#trt1 ekranlarında yayınlanan #masumlarapartmanı dizisi, oyuncu kadrosu ve hikayesiyle izleyenleri kendisine kilitliyor. sizler için diziyi inceledim.yavaş çekimler, uzun bakışmalar, dramatik konuşmalar, araya lirik şarkı sokuşturmalar derken hemen hemen bütün karakterleri gerizekalı durumuna düşürmeleride cabası...

destek olalım, abone olalım, layk atalım, az çok demeyelim yorum yapalım dostlar...

https://www.youtube.com/watch?v=vPmEEdudDNw
Nedense bugün burnumun direğini sizlatan l, gozyaslarimi pinarina kadar getirip akitmayan dizi. Bugune degil skilen ruhumuz degilmis gibi bir de elalemin hayatlarini dizi yaparak skiyorlar. Iste bunlar hep psikologlar para kazansin diye.
Ahh incii ahhh.... oyle boyle degil oyle iyi anliyorum ki seni, anlatamam.
izledim ve bir şey anlamadım.
En cok sen üzülürsün ama en cok da sen skinde degil gibi davranirsin. Buna mecbur birakanlar utansin inci.
Safiyenin gulbene sonunda dağılması beni de dağıttı.

insan en çok beyninde olanla savasirsa yorulur tabi safişim.
Görünüste okbli olarak gösterilen sizofren safiye ve südüklü gülbenin bas cektigi yarı gercek yarı uydurma turk dizisi.
Güzel bölümdü.
Son sahnede safiyeden çok ben sevindim.
ilk bölümlerde safiye'ye sallayanlar şimdilerde safiyeci olmuş.
Fazla şiirden delirenlerin dizisi.
Genel de dizi izlemiyorum. Fragmanlarına bakıyorum ama. Çok farklı. Birde gerçek hikaye olması beni etkiliyor genelde.
izledim ve bir şey anlamadım.
safiye'yi hayallerde de olsa gelinlikli mutlu görmek güzeldi ama diziyi yine gülben'in hayalleriyle doldurmuşlar.
Ruhumu daraltan dizi.