bugün

her şeyi cinselliğe bağlayanlara sorum:
ee gülben de 37 yaşında bakireydi ama agresif falan değildi, açıklayın şu kısmı.
Safiye gibi karim olsu isterdim çok cekici bir yapisi var.hele o dokunma heryer pislik icinden demesi yokmu .
agresiften daha çok takıntılıdır, kardeşlerine analık yapacak derken kafasını sıyırmış ki, 17 yaş - çok küçük bir yaş değil, gayet normal bir kızdı, gelişim aşamasındayken bu kadar normal bir kız 25 sene sonra nasıl bu kadar değişebilir..
Sevismiyor. Sevismedigi icin. Sevisse agresifligi gider.
Gerçek hayatta kim bu safiye görmüyormu filmini yapmişlar.taniyan bi haber etsin.
Deli olabilir.
safiye'nin annesi de psikolojik rahatsızlıkları olan bir kadındı, hatta onun annesi de aynı şekilde. Bu durumda nesilden nesile devam eden sorun aynı dimi. bütün mesele dibini dövdürmek ya da dövdürememek.

sizin rahatsızlıklarınızın sebebi de bu mu acaba?
Evet arkadaşlar, kadın tüm çocukluk travmalarından, sevgisiz büyüdüğü tüm Günlerin anısından seks yaptığı zaman kurtulacak.

Peki siz, bu akıldan yoksun saçma sapan öneri ve tahminlerinizden kurtulmak için kendinize ne öneriyorsunuz? Yine mi seks? Biliyordum.
Evde kaldığı için.
afedersiniz ama tek sebebi var: cinsel tatminsizlik. bu yaşa gelmiş kaliteli bir seks yapmamış. ister istemez psikolojisi sarsılıyor.
Yazdıklarınızı okuduğum da şunu fark ettim ki bundan 50 sene önce insanlar tıp çok ilerleyecek bütün ruhsal hastalıklara çare bulunacak diyorlardı insanlar şimdi geldiğimiz nokta ise "safiye bı erkeğe dibini dövdürmedigi için gergin"

Acınası haldeyiz.
benim anlamadığım bu kadın herkese atarlanıyor ama kimse dönüp bi tane yumruk atmıyor çok saçma.

recep ivediğin kadınlı olanı işte o da millete atarlanıyor ama kimse dokunmuyor.
kadin 40 yasinda ve bakire.
demir bakire.
baska sebep goremiyorum.
halilari citileyerek orgazm olmaya calisiyor gunah.
Evlenmesi şart...
Evi yönetmeyi çekip çevirmeyi korumayı kollamayi bu sanıyor çünkü.
Sosyal öğrenme ve travmalar da birleşince böyle bi insan çıkıyor. Anasi deliydi sevgisizdi ve Safiye den daha manyakti.
Dibini döven iyi bir erkeği olmadığı için.

Nerde sümsük var vitaminsiz var bu kıza denk gelmiş.
annesi hasibe'nin tahakkümünden 15 yıl önce ölmüş olmasına rağmen çıkamıyor. onun sevgisizliğinin ve suçlamalarının yarattığı travmatik durumlardan aradan geçen yıllara rağmen kurtulamıyor.

tanım: hemen herkesin bir kişilik bozukluğunun bulunduğu dizi hakkında sorulmuş bir soru.
Benim de çok sinirimi bozuyor bu karı. Leğenin içine oturtup tezek banyosu yaptıracaksın, kirli çorapla keseleyip sidikli havluyla kuruluyacaksın. Ancak böyle adam olur bu karı.

Lanet olası Bir agresif olma durumudur.