1. 1.
  TRT 1’de yayımlanacak maç esnasında bolca reklamı yapılan dizi. Evet.
  2 -2 ... oytunkaran
 2. 2.
  atatürk caddesinde, ulu camii karşısında, ay büfenin hemen yanındadır.
  ... bir daha gelinse alinacak nick
 3. 3.
  masumlar apartmanı

  Gerçek bir hayat hikayesiyle izleyicilerin karşısına çıkacak olan dizi “Masumlar Apartmanı” Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun “Madalyonun içi” romanından esinlenerek hazırlandı.

  Gerçek Bir Hayat Hikayesi…

  izleyicinin merakla beklediği dizinin konusu ise şöyle:Korumacı dedesi ve erkek kardeşiyle birlikte yaşayan inci’nin hayatı (Farah Zeynep Abdullah), yaptığı bir kazayla değişecektir. inci’nin karışacağı kazada onu Han (Birkan Sokullu) ve büyük sırlarla dolu ailesi beklemektedir. Han’ın yaşamı takıntılarla dolu olan ablaları Safiye (Ezgi Mola)  ve Gülben’in (Merve Dizdar) en büyük korkusu ise kardeşlerini kaybetmektir. “Aşk”, inci ve Han’ın her şeye rağmen birbirlerinden kopmasına engel olacak mı? Derenoğlu ailesine karşı verilecek bu savaşı aşk kazanacak mı?

  Yaşam, aşk ve aileyle ilgili herkesin sadece kendine sorabildiği soruları anlatan Masumlar Apartmanı, gerçek bir hayat hikayesinden uyarlanan senaryosuyla 15 Eylül’de TRT 1’de başlıyor.

  http://www.ranini.tv/habe...izisinin-afisi-yayinlandi
  3 ... traveler of secret moments
 4. 4.
  bu akşam trt 1'de başlayacak olan yeni bir dizi.
  ... duran emmi
 5. 5.
  trt 1'in yeni dizisi.
  -1 ... ballibabagiller
 6. 6.
  kasvetli bir dizi izlerkem ruhum daraldi.
  rahatsiz edici.
  1 -1 ... beton baris
 7. 7.
  Gerçek hayat hikayesinden uyarlanmış bir dizi. Bu senenin yeni modası komedyenleri trajik,dram dizilerinde oynatma modasına ayak uydurmuştur.

  Beni asıl korkutan bu dizilere konu olan hikayelerde biraz kendimi bulmuş olmak. Tokat gibi yüzüme çarpan bazı gerçeklerim depresyona sürüklüyor.
  4 -2 ... erkeksi bayan buse
 8. 8.
  yeni dizi. eski kafalı deseler de yenileri sevmiyorum. trt, perihan abla dizisini döndüre dursun onu izlemek daha keyifli.
  3 -2 ... en asaletli duygularin adami
 9. 9.
  2. bolumu merak ediyorum.acaba boka mi saracak.
  kurgu iyi merak uyandiriyor ama nereye kadar gidebilecek bir konu merak ediyorum.

  südüklüler.
  3 ... beton baris
 10. 10.
  ezgi molanın enfes oyunculuğuyla daha bir başka olan televizyon dizisi. oyuncuların hepsi rollerine acayip konsantre fakat sonunu klişe aşk dizisine bağlamazlarsa ve böyle devam ederse gayet iyi iş bence.
  5 -1 ... gelmesen de beklerim