1. 1.
  orhan pamuk un henüz yazım aşamasında olan, aralık 2007'de çıkması beklenen yeni kitabıdır. nedir, nasıl olacaktır, merakla bekliyoruz...
  7 -4 ... ayseciginalpellayadoyduguan
 2. 2.
  2008 ocak ayında yayınlanması planlanan orhan pamuk kitabıdır. gazetelerin şişirmesine göre orhan pamuk bu kitabında aşkı sorgulayacakmış. babasının bavulu gibi çalıntı olmasın da, nasıl olursa olsun.

  yeni bir isyan günlerinde aşk mı geliyor yoksa.
  4 -1 ... beyazyelkenli
 3. 3.
  benim adım kırmızı gibi bir fiyasko kitap olmamasını dilediğimiz yapıttır. ayrıca ne aşk hikayesi? yaz ikinci bir kara kitap, di mi?
  9 -1 ... mikserde yuzen balik
 4. 4.
  gerçekten aşk nedir, aşık olduğumuzda içimizde olan biten nedir, bir adam, kendini bir kıza kaptırdığında, ve ondan karşılık alamadığında, kafasından ne tür düşünceler geçmektedir sorularının yanıtını arayan bir kitap...

  Pamuk, romanındaki olaylar zincirini ana hatlarıyla şöyle özetlmiş: "Burjuva bir aileye mensup, orta yaşlı bir adam var. Eğitimi mükemmel, parlak bir geleceği olan bu genç adamın, kendisiyle aynı düzeyde bir eş bulması gerekiyor. Ama yoksul ve güzel bir akrabasına âşık oluyor. Ona kur yapmaya başlıyor. Kızı görmek için onun ailesinin evini sık sık ziyaret ediyor."

  içinde varlığımızın en temel temalarından biri olan 'aşk' olan bir kitap...
  5 ... novakatinamite
 5. 5.
  yakın zamanda çıkacak olan beklenen kitapmış! kim bekliyor ise artık güle güle okusun.
  3 -4 ... rweasley
 6. 6.
  29 ağustos 2008'de çıkacak olan orhan pamuk'un son romanı. kitapçılar şimdiden ellerini sıvazlıyorlar...

  umarım cevdet bey ve oğulları'nın ya da yeni hayat'ın edebi değerine tekrar yakınlaşabilmiştir.
  2 ... jackmartins
 7. 7.
  http://www.masumiyetmuzesi.com
  1 ... darkness nights
 8. 8.
  orhan pamuk'un, ntv'deki röportajında, kitabın henüz yeni piyasaya çıkmış olduğunu göze almadan, gereksiz bir şekilde tüm detaylarıyla anlattığı kitaptır.
  2 ... iset
 9. 9.
  orhan pamuk un 2010 yilinda acacagi ve kitabin icerisinde bulunan bilet boslugunun damgalanmasi suretiyle girilebilecek olan muze.
  5 ... williamhowardtaft
 10. 10.
  bugün itibariyle artık kitapçılarda boy gösterecek olan,1975 te bir bahar günü başlayıp günümüze kadar gelen istanbullu zengin çocuğu Kemal ile uzak ve yoksul akrabası Füsun un hikâyesini anlatan, "hayatımın en mutlu anıymış, bilmiyordum" sözleriyle başlayan (bkz: orhan pamuk) kitabı..
  3 ... junon