1. 1.
  Klasik bir drama dizisi.

  Babasının patronuna aşık kız mı. Ne yaratıcılık ama. Pehh.

  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2121764/+

  Yapımını Gold Film, yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği, yönetmen koltuğunda Ömür Atay’ın oturduğu, öykü ve senaryosunu Sırma Yanık’ın kaleme aldığı “Masumiyet” dizisinin oyuncu kadrosu tamamlandı.Dizinin başrollerini Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ ve Deniz Çakır gibi birbirinden sevilen oyuncular paylaşırken onlara Serkay Tütüncü, ilayda Alişan, Deniz Işın, Selen Uçer, Tolga Güleç, Neslihan Arslan, Asena Tuğal, Ertuğrul Postoğlu, Alayça Öztürk Gidişli, Kimya Gökçe Aytaç, Gizem Ergün, Asena Keskinci, Ozan Kaya Oktu ve Rüçhan Çalışkur gibi başarılı isimler de eşlik ediyor.

  Güçlü oyuncu kadrosuyla adından sıkça söz ettiren dizinin çekimleri geçtiğimiz gün istanbul’da başladı.

  Dizide; Evli ve iki çocuk annesi Bahar’ın (Deniz Çakır) hayatı, 19 yaşındaki kızının yanlış bir adama aşık olmasıyla değişir. Kızı Ela’nın (ilayda Alişan) ilk aşkı, yaşıtı bir üniversite öğrencisi değil babasının, başkasıyla evlenmek üzere olan 35 yaşındaki patronudur. Kızını bu yanlış ilişkiden kurtarmaya çalışan Bahar, ne yapsa da olacakların önüne geçemez. Bahar ve ailesinin hayatı, Ela’nın 19. yaş gününde sonsuza kadar değişir.

  “Masumiyet”, yakında FOX’ta.

  http://www.ranini.tv/habe...oyuncu-kadrosu-tamamlandi
  2 ... traveler of secret moments
 2. 2.
  Fragman 》 https://youtu.be/BQGNBhV1WpU

  Güzel bir şeye benziyor. Bakalımss.
  1 ... traveler of secret moments
 3. 3.
  Zorlu bir günde yayınlanıyor.

  Bakalım sadakatsiz ve kuruluş osman'dan izleyici çalabilecek mi ? Bence evet.

  Kuruluş osmanı zaten erkekler daha çok izliyor. Malum. Sadakatsiz'i ise kadınlar izliyor. Sadakatsiz malum sıkmaya başladı. O yüzden Yeni bir şey isteyenler eminim masumiyet'e kaçacaklardır. Bakalım bakalım.

  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2129016/+

  Yapımını Gold Film, yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendiği, yönetmen koltuğunda Ömür Atay’ın oturduğu, öykü ve senaryosunu Sırma Yanık’ın kaleme aldığı “Masumiyet” dizisi, 24 Şubat Çarşamba ilk bölümüyle izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor.

  http://www.ranini.tv/habe...n-yayin-tarihi-belli-oldu
  1 ... traveler of secret moments
 4. 4.
  Çok etkilendiğim bir bölümdü neden izlediğimi bile bilmiyorum ama psikolojim bozuldu .
  1 ... sadleo