bugün

Eğlenmek içinse cin gibi erkek, evlenmek içinse masum erkek makbüldür.
Masum erkek. cinleşmişten kasıt ne ki? ne gonu bagımından.
o cin bir zaman senide çarpar.
Masum erkek der geçerim. Çok tatlı, minnoş böyle.
Masum erkek denir, cin erkekle birlikte olunur, tekme yenilip masum erkeğe yönelinir. Bu geçmişten beri böyledir.
bi defa kazigi yiyen masum erkek der.
Masum erkek, net yani. Günümüzde denk geldigimde bile sen bu yaşa kadar böyle masum nasıl geldin diye şaşırıyorum efendim. Hepsi demeyeyim ama tanıdıklarımın çoğu bi çapkınlık, bi şu kıza da mı yazsam işleri peşinde. Masum erkek candır.
ikisinin arası makbuldür.
benim için (bkz: erkek değil)adam çekicidir . önce ince detaylar .
Yeri geldiğinde masum yeri geldiğinde cin olanlar derim ben. Nerde ne yapması gerektiğini bilen kazanır bence.
masum erkeği çıkarlarınız uğruna kullanmaktan keyif alıyorsunuz, hoşunuza gidiyor işiniz bittiğinde bir kenara atıyorsunuz çünkü kuyruğuna basılsa da sesi çıkmıyor bu adamların. bu bir kenarda dursun.

hiçbir zaman bir kadın tarafından tercih edilme sebebiniz "masum" olmanız olmayacak ne yazık ki. çok uzağınızda değilse hatununuz beni neden seviyorsun? sorusunu sorabilirsiniz. alacağınız cevaplar standarttır; farklısın top 1.

cinleşmişten kasıt ne pek anlayamadım ama bu tarz erkekler sadece başlarda cazip gelir, içinizdeki merhamet ve güven duygunuzu köreltmekten başka bir boka yaramaz.

sonuç olarak ikiside çekici gelmez, zaman zaman siz öyle hissedersiniz.
Kadınlar genelde masum erkek yerine piç erkeği tercih eder o yüzden masum olmamak lazım.
Benim olan erkekdir.
Utangaç erkek tabiki. Bir soru.
Masum erkek senin memleketindir. yaz tatillerinde beraber salça reçel yapabileceğin, bayramda seyranda ananın babanın yanına götürebileceğin ideal bir koca adayıdır.

Cinleşmiş adam ise istanbul gibi kımıl kımıl bir büyük şehirdir. geceleri gönlünce eğleneceğin herşeyi sorgusuz sualsiz yapqbileceğin bir insandır.

Biz kadınların %70 ve hatta daha fazlası masum bir adamla evlenmeyi planlarken diğerinin hayalini kurar.
Neyse, bütün erkekler fikrini belirttiğine göre ben de belirteyim.

Bikere bırakın masum erkek ayaklarını, ben bugüne kadar hep masumdum, kimsenin umrunda bile değildim, birini sevsem bile karşılık görmezdim, sırf saf ve iyi olduğum için beni arkadaş olarak görürlerdi. Çünkü masumsun, çapkın birinin 1 haftada geleceği seviyeye masum erkek 1-2 yılda ancak gelir. Kızlar her zaman cin gibi olan, gözü dışarıda olan ve elde tutulması zor olan erkeği elde etmeyi severler. Onu elde edip düzeltmek isterler. Diğeri zaten düzgün, yapacak birşey yok ki.

Herneyse bende birgün dedim ki olacak gibi değil, biraz haddimi aşıp sınırları zorlayayım. Daha sonra yakın kız arkadaşlarımın kız arkadaşlarına deneme amaçlı bir yürüdüm görmeniz lazım. Öyle iğrenç ve kaba bir şekilde sarkma değildi bu, gayet zekice kurgulanmış ve onları küçük düşürüp aslında ilgilendiğimi de belli eden tavırlardı. Ve inanmayacaksınız aylardır varlığımdan bile haberdar olmayan, olsa bile beni süt dökmüş kedi gibi bilen ve masum gören bu kızlar kısa sürede benden o kadar etkilendiler ki hep benimle vakit geçirmek takılmak istediler. Hatta az çok tavırlarından ve ilgilerinden anlıyorum boş değiller, işi ciddiye alıp yürüsem mutlaka kabul ederler yani o kadar.
Masum değiliz, hiç birimiz.