bugün

genelevlerin yarım saati 500 lira sanırım en iyisi o.
Yabancı kökenli bir kelime olmakla birlikte ingilizce’de auto erotism olarak kullanılır. Belki nezaketten böyle diyorlardır, liseli gibi görünmemek için.. bilemem..
sabahın 7 sinde yorgana sürtüp gevşeyince.
ertesi sabah rüyada tuvalet görüp uyanınca ıslanmaktır.
not:yaşanmıştır.
(bkz: self servis) (bkz: fast food) (bkz: dengesiz beslenme)
buna alıştıysanız seksten zevk alamazsınız. ulan masturbasyon daha zevkli dersiniz.
Kurtarıcı mesihin uzattığı eldir.
Hayal dünyası sınırsız olduğu için hayattaki en güzel şeydir.Her kız partnerin üzerinde her şeyi deneylemezsiniz.
aniden gelen bir istekle yapılan ve zevk alınamayandır.
görsel
Ahshhs iyi geceler.
Tuvalet kagidina gelen zamlardan sonra insanin yapasi gelmiyor.
Nam-ı diğer otuz bir.

Sadece doldur boşalt misali sıradan bir biyolojik eylem değildir. En azından benim için değildir. Ruhsal arınma ritüelidir. O kadar.

Edit: Bu arada asılmak > seks.
görsel
Sizin gibi Gençken yaptığımdır.
Artık cinsel ilişki yaşıyorum.
ayıp bişi bence.
kanatlandırır.
Başlamamak lazim sigaradan daha tehlikelidir.başlandiysa derhal birakilmalidir.
el veya bir nesne ile tatmin edilmesi eylemidir.
Tanım: Kişinin kendi kendini cinsel yönden tatmin etmesi.

ilk keşfedildiğinde güzeldir. Yeni bir evrenin kapıları önünüzde açılmış gibidir. O liselilik evreninde peynir yiyen fare gibi sürekli yapar durursunuz. '' durulmaya '' başladığınız nokta mastürbasyonun artık ruhunuzun tatminini gerçekleştiremediği, biyolojik tatmin ile savsakladığı noktadır. Ondan sonra mastürbasyonu azaltır, '' galiba eskisi gibi istekli değilim. '' yanılgısına kaptırırsınız kendinizi.
(#)Kimse kimse üzerinden duygusal yapmasın… kimse sizin çürümüş kalbinizi tatmin etmek zorunda değil mastürbasyonudur. *~
Bazı durumlarda elzemdir.
Hatırlattınız yine link alayım.
insanların bir partner ihtiyacı olmadan kendi kendilerini tatmin etme olayıdır. Masturbasyonun abartılmamak kaydıyla yapıldığı sürece faydalı olabileceği bazı doktorlar ve bilim insanları tarafından söylenmektedir. Ayrıca bireylerin streslerini ortadan kaldırıp, rahatlamaya yol açtığı da savunulmaktadır. Masturbasyonla boşalma yöntemi bazen de çiftlerin gebe kalmaktan kaçınmak için kullandığı bir uygulamadır.
(img:#2173493)

alın size itiraf... yıllar önce buna benzer bir şey almıştım. türkiyede pahalı baya.
ha fiyat performans olarak değer.
Kuzenim ergenlik döneminde ,suni vajina yapıp çığır açmıştı.
ulan ne karışıyonuz kıza... yarrak istiyorum diye geçirse aklından...derdi zaten.

uyuyorsunuz... hiç mi bir saatlik şekerleme yapıp kestirmiyorsunuz?

iyi ki siz hatun değilmişiniz aq... mokar hastası nihan gibi sokaklarda "yarrak istiyom, yarrakk yok muuuu" diyerek mi koşucaktınız her defasında?