bugün

(bkz: medyum keto)
medyum keto masturbasyon yaparken düşünüyorum da...
o surat ifadesi, o hareketler...
neyse düşünmeyim daha iyi... medyum keto da hakim olsun eline beline.
haftanın 6 günü 6 ayrı ünlüyü düşünürüm. pazar günleri kendime izin veririm. izin gününden bir sonraki gün; önceki günün verdiği rahatlık ve pazartesi sendromu nedeniyle yine kendime izin veririm. o günün ünlüsünü düşünür, fantezi kurar yarına saklarım. salı günü 2 ünlü oldugundan kendimi hor görürüm, aşşağılarım yine izin veririm. çarşamba günü mansur ark'ın bıyıkları beni perşembeye kadar güldürür. perşembe günü obama'ya saygımdan kendime pazara kadar bi daha izin veririm. bu entryden sonra klavyeyi 4 e böler 2 şer 2 şer g.tüme sokarım. ünlüleri saymak gerekirse sırasıyla;
ibrahim tatlıses
kahtalı mıhçı feat ibo
mansur ark
obama
amasyalı aydın
ajdar
pamela anderson, babam da ,dedem de bunları düşünerek büyüdüler.
(bkz: sözlüğün ergenlik sivilcelerinin çıkması)
- kara murat benim!!!
- hayır ben daha abazayım!!! ay pardon bi an galeyana geldim.*
murat boz'dur efendim. hayır nesi var çözemedim ama en tutucu arkadaşım bile bir tutsa bu herifi bırakmayacak.
(bkz: lexi belle)
nurgül yeşilçay oldu bir zaman.
hülya avşar, sibel can, pampişler, yonca evcimik, kim gardaşyan, rihanna ve daha niceleri.
(bkz: bülent ersoy)

yapacak bir şey yok. erken boşalma probleminin önüne geçmek için tek seçenek bu!
ferda anıl yarkın.
(bkz: julian casablancas)

iyi de niye açtınız ki bu başlığı şimdi? sevişmek istenen ünlülerle aynı şey değil mi?
NASUH MAHRUKi.
ünlü oldun.
Mahsun ibo izzet alişan özcan.
hakkı bulut.
Lisedeyken kızın teki seni düşünüyorum banyoda kendimle başbaşayken demişti bana. Aldığım en güzel iltifattı sanırım.
Asa akira.