bugün

Doğrumudur bilinmez yalanyanlış bilgiler ortalıkta dolanıyor.
(bkz: harbi mi lan)
(bkz: yapma annem çükün düşer)
(bkz: yaptım olacak)
şahsi kanaatimce doğrudur. Nitekim efor sarf ediliyor. az da olsa kalori yakılmasına vesiledir.
sürtünme kuvvetinin ısıya dönüştüğünden haberi yoktur. dikkat et yanarsın azizim.*
protein kaybı sebebi ile kas kaybına yol açabilir.
abazaların geneli tombik olur yanlış yoldasın dikkat et kilo alma.
en iyi spor seks dediysek, asılın demedik ki!! hobi olarak yine asılın ama zayıflatmaz sanırsam*
bir seferde yarım kilo boşalma.
yanlış olan önermedir. kesinlikle yok öyle bir şey. 3 yıldır fitness yapıyorum, böyle bir sallama görmedim. bir de şey diyen tipler var yok kas yakarsın, yok 1500 kalori yakıyorsun her seferinde. Siz ciddi misiniz gerçekten? her seferde 1500 kalori yakmak ne demek biliyor musun? söyle anlatayım; kondüsyonu son derece yüksek bir sporcunun 8 km hız ile, eğimli bir şekilde yaklaşık olarak 3-3.5 saat yürümesine eşittir. e o zaman vücutcular definasyon yapmayıp, her gün 3-5 posta attırsınlar daha mantıklı değil mi?

gelelim protein ve kas yakımı olayına. er kişinin her boşalmasında yaklaşık 1-1.5 gram protein dışarı çıkar. bunun yanında meni içerisinde yağ ve çeşitli vitaminler bulunur. yani bu giden 1 gram protein senin kas gelişimine en ufak bir etki etmez. eğer cidden bu sporu kas yakımını yani katabolik etkiyi düşünecek kadar ciddi yapıyorsan, senin günde alman gereken protein miktarı ortalama 200 g civarında olur. yani bu giden 1 gram senin sikinde olmaz. sonuca gelirsek, kafanıza göre takılın. uçkurunuzun ayarları ile oynamayın.
boşalma anında ortalama 5-10 kalori verildiği için başta mantıksız gelebilecek olaydır fakat geniş açıdan bakıldığında süreç boyunca terlenildiği varsayılırsa, kişinin fantezisine göre bir iş olur.
tabii ki gidip spor yapmak daha faydalı olacaktır ve vücudunuzu diri tutacaktır.
KiLO KAYBETTiRDiĞi KESiN ANCAK iŞTAH AÇTIĞI iÇiN KAYBETTiĞiN KiLOLARDAN DAHA FAZLASINI ALMAN iÇTEN BiLE DEĞiL. BU NEDENLE TAVSiYE ETMiYORUM.
Penis kanseriyle sonuçlanabilecek girişim.
Hepimizin 17-18 yaşında ergen abazalarken çöp gibi zayıf olmamızı, evlendikten iki üç sene sonra ise besili domuzlara dönmemizi açıklayan proses.
Bildiğim kadarıyla 60 kalori falan yakıyorsunuz. Yani imkansız!
Zayıf el değil zayıf pipi cazip değildir ihihi seni gidi.