bugün

doğal dürtülerinin gereğini yerine getiren kızdır.
genelde yapıp yapmadıkları sorulduğunda aynı "sen ikincisin" cevabı gibi klasikleşmiş olan "hiç yapmadım" cevabı verecek kızların büyük bir bölümüdür.
31ci erkek kadar doğal olandır ki masturbasyon bebeklik döneminde başlar. bez değiştirirken, pantolon sürterken vs. kız bebeklerde masturbasyon daha erken başlıyormuş, erkek çocuklar daha geç keşfediyorlarmış.

(bkz: isviçre zürih üniv)
insanların %95 i nin mastürbasyon yaptığı düşünülünce gayet doğal bir şeydir sonuçlta cinsellik bir ihtiyaç ve dürtüdür....
(bkz: masturbasyon yapmaktan kurtulamayan hatun).
Dikkatli yapmazsa kadınlığa dikey geçiş yapacak kızdır.
etkin zayıflama yöntemidir ve kadınların artık gerçek biri olmalı dürtüsünü kamçılar.
Daha önce hiç denememiş bir kız için kadınlığa geçiş yöntemi olabilir.
sıradan bir doğa olayını gerçekleştiren kişidir, yaratılışından gelen bir içgüdüye ses vermiştir.
vay amk denilesi durum.
Bizler sikimizle oynayınca oluyorda onlar amcıklarını biraz okşayınca olmuyormu.
(bkz: topunuzun amına koyim da topsuz kalın)
bunlara demek gerekir ki ne işiniz var lan elalemin kızında? Gidin yatın amk uykusuz kalınca saçmalıyorsunuz.
Siz hep böyle saçmalayın durun oturun fikriyi eleştirin, bokunu yiyin fikrini bok böcekleri sizi.

Edit: okuyunca şaşırdım yau. kendimi eksileyecektimde başaramadım.
(bkz: eliyle evlenen melundur)
Erkek için izlerken kusurtan olaydır. Her normal insan gibi cinsel isteklerine karşılık pipi bulamayınca yapılan durumdur. Ama iyidir iyi. Aynı zamanda sevgiliyi çıldırtmak için güzel bir fantezidir. Burdan tüm masturbasyon yapan kızlara sesleniyorum. Hiç elini yormana gerek yok. Bak burda kanlı canlı bi sürü babayiğit duruyoken. Çektiğin zahmete değmez.
Kesinlikle arkadaş olunması gereken kızdır . Eğer ki elinizle idare etmek istemiyorsanız .
acilen sevgili bulması gereken kızdır.
insanların %95'i mastürbasyon yapar kalan %5'i ise inkar eder.
Kendini dizginlenmesi gereken ,beynini daha farklı şeylere yönlendirmesi gereken kızdır .
(bkz: kadın)

muhakkak ki kadindir o.
mastürbasyon yapan erkekten farkı olmayan kızdır.

ne yazacağımız bekleniyor ki bu başlığa yani kız olunca mastürbasyon yapmasını anormal mi karşılayalım ya da azmış falan mı diyelim.
erkeklerin yapması ne kadar doğalsa kızlarında cinsel tatmin yaşamak istemesi bi okadar doğaldır.
her insan gibi arzuları olan kızdır.
afiyet olsundur.
alan yaşadı hacı masturbasyon yaptıgına göre baya baya (bkz: abaza) bu kız.
Sağlıklı, cinsel kimliğinin farkında olan kızdır.
Bu terbiyesiz(!) Cinselliğini falan da yaşar, sevişir falan. Çok ayıp şeyler bunlar (!).
cinsellik insan hayatının yüzde ellisidir. kadın ve erkek farketmez.
Sözlükte mastürbasyon yapan kızların oranı erkeklerin iki katından fazladır.*
az cok nereli oldugu ve hangi partiye oy verdigi belli olan kizdir.