bugün

cani istemis yapmistir. her azdiginda erkekle yatacak olsa bildigin follos olur.
mecburiyetten dir. zinadan iyidir.
doğal bir olaydır. napsın kızcağız potansiyel verici olsa daha mı iyi?
(bkz: saygı duyuyorum)
telefon numaramı bilmeyen kadındır.
gayet normal bir kadındır.
yoldan geçen herhangi birine vermektense, kendi işini kendisi görmeyi tercih eden insandır.
esasen böyle bir dernek açmak lazım. adı da eliyle aşk yaşayanlar derneği. bir nevi amme hizmeti. bütün mastürbatörleri bir araya toplayıp, mastürbasyon yerine birbirlerini bafileyip rahatlayacaklar. yapın la bunu...
işini şansa bırakmayan kadındır.
bu kadar çok abazanın olduğu memlekette haybeye kendini yoran kızdır. erkek olsa anlarım da; çağır iki eleman, sen yine kapa gözlerini onlarda bir güzel senin yerine dillerini kullansınlar.
(bkz: uludağ sözlük e bir daha gelinse alınacak nickler)
sayıları gün geçtikçe azalan kadın topluluğudur.
gayet normal kadındır.
bu tür ablalar çok azgın olur.

not:abla ne yani? ne bu durmadan eksilemek? yalanmı lan? yaşıtlarıma laf yok...
ihtiyaclarini karsiliyordur. izlemesi sevismek kadar zevklidir.
%90'nının yapıp %10 'nunun yalan söylediği düşünülürse, sıradan bir kadındır.
Sadece dusta degil, yataktayken kendisini oksamaya baslayip yavas yavas soyunuyorsa, siyah ic camasirini cikartiyorsa, sirt ustu uzanip oksayip sonra orta ve yuzuk parmagini kullanip icine giriyorsa, erkegini dusunup inliyorsa bu isi biliyordur.
masturbasyon yapan erkeğin karşı cinsidir. neden azgın olsunlar, neden kötü kadın olsunlar ben anlamıyorum bu kafayı. siz akşama kadar aklını fikriniz am göt memede olacak, ama kadın masturbasyon yapınca "ıyy" diyeceksiniz. hay sizin o minik beyinlerinize.
seksidir. bir kadının kendine dokunup kıvranması erkeği de tahrik eder kesinlikle.
sağlıklı ama malesef büyük olasılıkla yalnız bir kadındır.
en kısa sürede bir partner bulmasını dilerim.
Onanisttir. Zevk alıyodur.
her erkek kadar normaldir, bi kulp takmaya gerek yok.
sadece, mastürbasyon yapan kadındır.
her türlü takdirin üzerindedir. çek canım çek kimseye bakma.
cinsel ihtiyaçlarını gidermeye çalışan kadındır. Sağda solda vurdursa daha mı iyi?
52 çeken kadındır.
güncel Önemli Başlıklar