bugün

(bkz: gece yatarken başlık tasarlamak)**
uykumda rüya gördüğüm zaman rüyamda aklıma cemre gibi düşmüş teori. kalktım ve sorumlu bi sözlükçü gibi giriyorum bu entryyi. rüyalarımı genelde uykuda görürüm. güzel bir kız bana doğru gülümseyerek gelirse ayakta da gördüğüm olur.

beni al. alabilmen önemli. o zaman al. beni al. istediğim her hatunu düşürebilecek kapasitede bir kişilğim, bir karizmam, bir yakışıklılığım var. (fatih terim) ama hala masturbasyon yapıyorum arada. neden? çünkü kendime aşırı değer veriyorum. megaloman mıyım? hayır. megolamanlık düşük bi sıfat oysa ben kendime aşığım. düşük sıfatlar yaraşmaz bana. kralım. disko kralı değil suud kralı.

yalnız otuzbir çekmekle kalmıyor aynı zamanda çekim aşamasında kendimi değişik pozisyonlarda hayal ederek görsel materyaller sunuyorum kendi kendime. kendi kendine yeten, dışa kapalı bir ekonomi anlayışı gibi düşün benim olayımı. sırf kendim üzerinden giderek bir genelleme yapabilir miyim? amına bile koyardım ama kendimi düşünerek masturbaze olmayı yeğlerim.

kadınlar için de aynısı geçerli kanaatimce. var böyle kadınlar. mesela ikizi varsa kadının işi çok rahat. lezbiyen muhabbetine girebilirler. düşün bi. aynayla sevişiyormuşsun gibi. ilginç ama erkekler için bu ikiz örneği sakıttır bilesiniz. denemeyin, denetmeyin, deneyenleri görürseniz pompalı tüfekle urun!

şimdi beni bırak. (az önce almıştın. dikkat!)
güncel Önemli Başlıklar