1. 371.
    Danilo nun eğlenceli halleri için izlemeye değer.
    ... gercegintakendisi
  2. 372.
    bırak chef olmayı. kıçıkırık bi esnaf lokantasını bile idare edemeyecek tiplerin toplandığı tırt yarışma. bir bölümünü bile izlemedim. ismine aşina olmamın sebebi de şu geçen sene murat diye bi kel aynak vardı kavga eden falan, onun sayesindedir.
    1 ... henry helmford
  3. 373.
    bu sezon 2 kere izlediğim yarışma kurgusu. geçen gün izlediğimde yumurta yapamadılar, geçen akşam izlediğimde de kızın biri çıktı, bile bile sabote ettim, bi daha olsa gene ederdim dedi.

böyle insanları oradaki o üç şefte mutfağından atar. personel o kadar münakaşa etmez, edemez zaten. şefin bir cümlesiyle anında f&b müdürü imzasını atar, işinden olursun.

anlamadığım nokta; tamam, yemekle alakanız yok, tamam komple kurgu.

yahu arkadaş sokağa çıktığında derlerse sana biraz şöhret, biraz para için neden bu kadar küçüldün diye, ne diyeceksin?

ha bir de şu var; girdin bir yerde aşçısın, şefin verdi reçeteni, risottoda beyaz şarap var. hadi alkolün uçuculuğunu da bildiğini varsayıyorum ama yaptığın yemeğin tadına bakmadan mı servis diyeceksin? anlayan anladı neden söylediğimi bunu.
    ... mofbe
  4. 374.
    danilo için izleyeyim diyorum, mehmet'i görünce kapatasım geliyor.
    2 ... tacettin limoncuoglu
  5. 375.
    Sözlük sayesinde ciddi ciddi seyredenlerinin olduğunu hayretle gördüğüm şey.
    Ben buna en fazla şey derim, çünkü program demeye dilim varmıyor.
    1 -1 ... dinsiz kitapsiz kafir
  6. 376.
    arkadaslar o kapali kadin yine kaldi.
    yani hep siyiriyor iyi oldugu icin falan degil silik onemsiz bir tip oldugu icin.

off hem boyu kisa hem kendini esarpla boguyor.
    git evde kisir falan ya ye ne isin var orda.

hicbir sey bilmiyor ancak kisir yapar vs oyle bir tip.
    silik tiplerden nefret etmisimdir silikligin avantajini kullanirlar.
    -4 ... beton baris
  7. 377.
    Yalnız danilonun bütün enerjisi gitmiş ya git gide yanındaki şeflere benzemiş. Iygg
    1 ... uykulupanda
  8. 378.
    orhan ile rıfat arasındaki cinsel gerilimin bir an evvel sonlandırılması gereken yarışma.
    ... kronik kamil
  9. 379.
    Danilo her "hoj geldiniz" dediğinde kopuyorum o an yüz ifadesi bile tam bir trakyalı oluyor.
    1 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  10. 380.
    Gözler hazer şefi arıyor yalan değil.
    ... ngark