1. 542.
    şefler günlerdir uyarıyor "tadım kaşığını yemeğin içine daldırmayın." diye. ama her gün biri ağzına soktuğu yemek kaşığını tekrar yemeğin içine sokuyor. yahu bunların çoğu restoranlarda aşçılık yapan insanlar. umarım orada da bu kadar dikkatsiz değillerdir. şimdi nasıl olsa kimse görmeyecek diyip, ıyy bi tuhaf oldum.
    1 ... tacettin limoncuoglu
  2. 543.
    Yumruk kadar hamuru yuğuramayan tipler.
    ... yaradana gurban
  3. 544.
    şef diye geçinen tiplerdeki havalara bak gören de peygamber falan sanacak. bana biri böyle ekranda bağırsa evveliyatını severim adamın.
    1 ... ernesto doqukan guevara
  4. 545.
    Kız olsam dideme sinir olurdum heralde. Emir başkasına balığın derisini ayıklamayı anlatırken araya atlayıp offf nasıl deriyi ayıklıcam yaa diye sinyal çakmalar şef söz verince yaa ben de emirin dediği gibi bir kez çıkacam işi bitircem ihihihihihhihihihihihihihihihihiihihihihihihihihihihihihihi yapmalar emirin ona yürümesi için yolunu yapmalar yukarıya çıkınca adamın ağzına düşecekmiş gibi konuşmalar ne bu hava kızım yani tipin biraz avrupalı gibi diye kadın mı görmemişler bu adamlar ne sanıyorsun kendini çakma Meryem üzerli?
    ... waiting around to die
  5. 546.
    Yapılan yemeğe değil biraz reyting kokusu aldığım yarışma

Şimdi şöyle anlatayım

*Serhat;adam pisliğin tekine benziyor zaten tavrı hareketleri tavırları falan.
    Tam reyting getirecek kişi
    Adamı daha 1. Gün seçtiler

Sedat; hafif kırık erkek edası var adamda ayollu falan konuşmalar tam (cemalcan tipi)
    Yani Acun Efendi'nin en sevdiği tip

Özgül; bu kadındada çok bilmişlik tavrı var
    Yaptığı yemek iyi değildi yine seçildi

Emir;valla kör bile izlese bu yarışmayı emirin seçileceğini anlar
    Özelikle bizim türk kızlarının izleyince bir taraflarının suyunun akacagini onlarda biliyor
    Acunda biliyor

Kesinlikle seçilmeyecekler
    Rezzan;adam zaten belli hayatın sillesini yemiş garibanın teki
    Onu sırf kullanmak için finallere çıkardılar (tıpkı Yıllar önce yetenek sizsiniz Türkiyede Bilal Göregene yaptıkları gibi)

Emel; kadının ne albenisi var ne güzelliği nede endami

Ne yani millet emelin yaptığı yemeğe mi bakacak..

Tamamen kimin kazanacağı gayet açık kimin son 4 son 5 e olacağı belli

Eğer Acun bir işin içindeyse o işte bir pislik vardır...
    1 ... romantikboy
  6. 547.
    top kadrosundan sedat seçildi, sıra türbanlı milf teyze esra da.
    1 ... acilmayan eti puff paketi
  7. 548.
    Kavga, gerginlik ve kaosa dayalı program. Bunlar yoksa da zorla çıkartıyorlar.
    ... masklavi
  8. 549.
    An itibariyle elbasan tava yapılıyor. Bayıla bayıla yediğim bir yemek pür dikkat izliyorum.
    ... somethingmore
  9. 550.
    bir kez olsun oturup izlemişliğim olmayan yarışma mı artık her neyse.
    ... kahraman zorbey
  10. 551.
    bunların yaptığı yemeği ben üniversitede öğrenci evinde yapıyordum çok boş bir program.
    ... ernesto doqukan guevara